آقای مجری مشهور صدا و سیما پس از مشاهده مامورین که به علت عدم رعایت موازین شرعی به مراسم عروسی وارد شده بودند, در حرکتی جالب از طریق دیوار فرار کرد. مراسم عروسی مختلط دختر انگلیسی با پسر آقای الف که از آن بعنوان سلطان یکی از برندهای مهم تلفن همراه در ایران نام برده می […]

مجری مشهور در عروسی مختلط پا به فرار گذاشت

مجری مشهور در عروسی مختلط پا به فرار گذاشت

آقای صدا و سیما پس از مشاهده مامورین که به علت عدم رعایت موازین شرعی به وارد شده بودند, در حرکتی جالب از طریق دیوار فرار کرد.

مراسم عروسی مختلط انگلیسی با پسر آقای الف که از آن بعنوان سلطان یکی از برندهای مهم تلفن همراه در نام برده می شود به دلیل عدم رعایت شئونات اجتماعی و اسلامی با حضور پلیس نا تمام ماند و مسئولین برگزاری این عروسی که با هزینه میلیاردی برپا شده بود، با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی سپرده شدند.

بنابر این گزارش، مجری این برنامه مختلط آقای… مجری مشهور صدا و سیما بود که به هنگام حضور ماموران پلیس از طریق فرار از دیوار متواری شد.
در این مراسم بیش از ۴ فیلمبردار به تصویربرداری از مراسم مشغول بودند که تمام این ها نیز توسط پلیس ضبط شده است.
نکته جالب اینجاست که ابتدا ماموران پلیس که به دلیل عدم رعایت مسائل و موازین شرعی و قانونی به برگزارکنندگان مراسم تذکر داده بودند با محافظان(بادی گارد) مراسم درگیر شده و برخورد بد و زننده آن ها مواجه شده بودند که در نهایت پلیس با قدرت بیشتری وارد شده و این مراسم مختلط را ناتمام گذاشته است.
ناگفته نماند بادی گاردهای مراسم عروسی هنگام ورود تمام وسائل عکاسی و فیلمبرداری و تلفن همراه را از میهمانان دریافت میکردند و مانع ورود هرگونه از این وسائل به داخل مراسم می شدند.
هزینه گل ارایی سالن، آب نما، کارت های عروسی بسیار خاص و منحصر به فرد و غذاهای این مراسم بیش از ۲ میلیارد تومان برآورد شده است.
شایان ذکر است، آقای الف یکی از ثروتمندان است که همواره با حاشیه های بسیاری همراه بوده است.

حتما بخوانید   مجری زن ,ساپورت می‌پوشیدی پخش زنده می‌دیدیم!

منبع :

  • بازدید : 79
  • بدون نظر
  • انتشار : 20 دی 92
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات