خانه / اخبار / مجله خبری / مدل ریش داعش مد روز جوان های ایرانی شد + عکس
مهره مار اصل

مدل ریش داعش مد روز جوان های ایرانی شد + عکس

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!
مدل ریش داعشی ها و دغدغه ی جوانان امروزی ما :
امروزه همه ی دنیا شاهد جنایات بی رحمانه ی داعشی ها می باشد و هر کشوری به هر نحوی سعی می کند که مخالفت خود را با نیروهای تکفیری داعشی ها اعلام کند . جالب اینجاست که به وجود آمدن این گروه تکفیری تروریست که نامش داعش است باعث شده تا همه ی اقوام و ملل از دین ها و آیین ها و مذهب های خاص با یکدیگر هم عقیده شده و حاضر به مبارزه با این گروه تروریستی می باشند .
داعشی ها با کارهای وحشیانه و ضد بشری خود نفرت را در دل همه ی انسان های دنیا قرار داده اند . داعشی ها حرکات زشتی که به دور از انسانیت است را بر سر مردم های مظلوم کشورهای ستم دیده ی جنگ های داخلی و خارجی در کشورهای عراق ، یمن ، لیبی ، افغانستان وسوریه و… می آورند و کمتر جرات می کنند که به کشورهایی که پایه های آنها محکم و استوار است حمله کنند .
حمله های آنها به صورت کاملا آهسته و مخفیانه صورت می گیرد و خیلی آروم در دل مردم یک کشور نفوذ کرده و از درون مانند مار می خزند و زهر خود را می ریزند .
آنها به ترکیه هم حمله ای داشتند که با شکست مواجه شد . در این اقدام آنها بیشتر جوانان کشور ترکیه ریش های خود را زدند با اینکه ریش گذاشتن در سال 2015 به صورت بلند و نامرتب به طوری که تمام صورت را فرا گیرد مُد محسوب می شد .
اما حالا در ایران با اینکه داعش نتوانسته به خاک پاک وطنمان نفوذ کند ولی متاسفانه امروزه به تبعیت از آرایش های مردانه ی غربی ها و گذاشتن ریش بلند خیلی از جوان ها در آرایشگاه ها این نوع مدل ریش را با لقب مدل ریش « داعشی » صدا می زنند .
ریش گذشتن به خودی خود اصلا ایراد نیست و اسلام به آن هم تا حدودی تاکید می کند اما صدا زدن این نوع مدل ریش با نام مدل ریش داعشی کمی اشتباه است و جوانان با توجه به رفتارهای ناشایست این گروهک تروریست تکفیری بهتر است که از داشتن چنین مدل ریش بلند که اکنون مُد است صرف نظر کنند .
مدل ریش داعش
مدل ریش داعش
مدل ریش داعش مد روز جوانان ایرانی شد + عکس
مدل ریش داعش
مدل ریش داعش مد روز جوانان ایرانی شد + عکس
مدل ریش داعش
مدل ریش داعش مد روز جوانان ایرانی شد + عکس
مدل ریش داعش
مدل ریش داعش مد روز جوانان ایرانی شد + عکس
مدل ریش داعش
مدل ریش داعش مد روز جوانان ایرانی شد + عکس
مدل ریش داعش
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

تجاوز مکرر جنسی به دختر زیبای ورزشکار +عکس |تجاوز جنسی به دختر

تجاوز مکرر جنسی به دختر زیبای ورزشکار +عکس دختر بسکتبالیست جوان از تجاوز جنسی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *