ایران16 / عکس بازیگران / عکس های منتشر شده از مراسم عروسی محسن افشانی

عکس های منتشر شده از مراسم عروسی محسن افشانی

در این مطلب هایی زیبا و از مراسم محسن افشانی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده های عروسی این بازیگر و محبوب کشورمان نهایت لذت را ببرید.

محسن افشانی یکی از بازیگران و مجری های جوان و کشورمان است وی در ۱۱ فروردین سال ۱۳۶۸ در اصفهان متولد شد و در آذر ماه سال ۱۳۹۶ خبر خود را با فردی که دوستش دارد در شبکه های پر مخاطب اجتماعی اعلام کرد. در ادامه های عکس هایی زیبا و جالب از مراسم عروسی محسن افشانی را مشاهده خواهید کرد. 

محسن افشانی در روزهای اولیه ازدواج رسمی اش اجازه عکس های همسرش را نداد ولی بعد از مدتی در شبکه های پر مخاطب اجتماعی جدیدترین و خاص ترین عکس محسن افشانی و نامزدش و عکس محسن افشانی و مادر زنش را مشاهده کردید این روز ها نیز وی عکس های جدیدی از مراسم عروسی رسمی اش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

عکس محسن افشانی و همسرش

عکس های مراسم عروسی محسن افشانی

در ماه های اخیر شاهد حاشیه هایی از این بازیگر بودید که این حاشیه ها باعث جنجال هایی در شبکه های اجتماعی شد و سرانجام با انتشار خبر ازدواج محسن افشانی این حاشیه ها تقریبا به دست فراموشی سپرده شده است. در محرم سال ۱۳۹۵ با یکدیگر آشنا شدند. افشانی و همسرش یکدیگر را برای اولین بار در آسانسور دیدند و به یکدیگر علاقه مند شد و در آذر ماه سال ۱۳۹۶ با یکدیگر ازدواج کردند.
افشانی می گوید: با ای وصلت کرده ام که پر از عشق و محبت و انسانیت هستند و هیچ چیزی مهم تر از محبت در وجود این نیافته ام و خدا را شاکرم این اتفاق خوب مرا وارد مرحله ای جدید از زندگی ام کرده است و از ته قلب خوشحالم و بیشتر از شعف ام خوشحالم زیرا آرزوی هر پدر و مادری دیدن خوشبختی و سعادت فرزندشان است.
در ادامه عکس های زیبا و جدید از مراسم عروسی محسن افشانی و همسرش را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این عکس های زیبا نهایت لذت را ببرید.

داغ خفن :   ضایع شدن زن جوان وسط عروسی + عکس

عکس هایی زیبا از مراسم ازدواج محسن افشانی مراسم عروسی محسن افشانی

در این مطلب عکس هایی جدید از مراسم عروسی محسن افشانی را مشاهده کردید که امیدواریم این عکس ها مورد توجه شما همرهان عزیز و همیشگی قرار بگیرند. برای این بازیگر و مجری جوان توانای کشورمان آرزوی خوشبختی و سعادت داریم و امیدواریم در کنار همسرش زندگی پر عشق و علاقه ای را تجربه کند. در تمایل می توانید برای مشاهده جدیدترین خبرها و عکس های این بازیگر و مجری جوان و محبوب کشورمان به بخش محسن افشانی مراجعه کنید.

منبع : آرگا

6 سال حبس و شلاق در انتظار محسن افشانی؟!! + عکس حکم

6 سال حبس و شلاق در انتظار محسن افشانی؟!! + عکس حکم