خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / مرتضی عقیلی بازیگر قبل انقلاب در شبکه جم
مهره مار اصل

مرتضی عقیلی بازیگر قبل انقلاب در شبکه جم

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!
موج تازه مهاجرت سینماگران این بار سمت و سویی تازه پیدا کرده “ پیش از انقلاب هم در ایفای نقش میکند.

حضور مرتضی عقیلی در شبکه جم

مرتضی عقیلی” از بازیگران مشهور نقش مکمل در سینمای پیش از انقلاب موسوم به “فیلمفارسی” بود. وی در چند فیلم هم نقش قهرمان را ایفا کرد و حتی روی صندلی کارگردانی نشست؛ اما بعد از انقلاب رفتن را به ماندن ترجیح داد.

شبکه جم از سوی دیگر، بازیگر مشهوری مثل مرتضی عقیلی را هم از همان دوران به کار گرفته و در فیلم های سینمایی مثل پیاده روهای خالی جلوی دوربین برده است .

ادامه این نوع مهاجرت ها می تواند نشان دهنده این باشد که شبکه ماهواره ای غیرمجاز جم، فقط چشمش به دنبال بازیگران تازه یا نیست و پروژه های بزرگ تری در پیش خواهد داشت .

مرتضی عقیلی

مرتضی عقیلی بازیگر قبل انقلاب

نامبرده این روزها همراه با “بهمن مفید” با سودای تکرار گذشته ها در پروژه های دم دستی تلویزیون ماهواره ای «جم» کنار گمنام ترین هنرپیشه های ایرانی برای امثال مهدی مظلومی و سعید ابراهیمی فر فیلم و سریال بازی می کند.

حتما بخوانید :   تیپ دختر مشهور ایرانی در دورهمی عاشقانه ی هنرمندان +عکس

این هنرپیشه قدیمی هم اکنون با مجموعه ای همکاری می کند که به گفته کارمندانش از تأمین هزینه های مالی عاجز مانده و به بهانه کار پیمانی، از پرداخت حقوق ثابت ممانعت می‎کند.

با توجه به اینکه همه کارمندان جم تی وی پناهنده اند، به مجرد کوچکترین اعتراض به سعید کریمیان (مدیر جم) از طرف وی تهدید به اخراج می شوند.

رابعه اسکویی” نیز از جمله بازیگرانی بود که گرفتار سودای مهاجرت شد، اما پس از چندی ساز جدایی کوک کرد و در یک کلیپ ویدیویی پشیمانی خود را ابراز نمود.

وی ضمن گلایه مندی شدید از حجم بی حرمتی ها به خود در طول همکاری با شبکه جم، عنوان کرد که مهم ترین مسئله برای یک بازیگر “احترام” است که در آن تلویزیون ماهواره ای چیزی به این نام وجود ندارد.

با نگاهی به مؤلفه های حرفه ای، پیش پا افتادگی، تولید غیراصولی، فیلمنامه های ضعیف و پوچ و… در تولیدات نمایشی «جم» کاملا محسوس است.

در واقع این جم تی وی نیست که به بازیگران ایرانی پناه داده و باعث فعالیت دوباره آنان شده، بلکه بازیگران یادشده هستند که قربانی دام جم تی وی برای کسب شهرت و جلب مخاطب شده اند.

حتما بخوانید :   سلفی بازیگر مشهور طنز با همسر جدیدش!

سعید کریمیان با وعده و وعیدهای دروغین، بازیگران را به آن سوی مرزها کشانده و وقتی کار از کار گذشت، دیگر خبری از حقوق های آنچنانی نیست و بازیگران مهاجر باید حرمت و عزت نفس خود را دودستی بچسبند تا مبادا در ازای پیشنهادهای بی شرمانه بلغزند و در گرداب فساد غوطه ور شوند.

قبل انقلاب در شبکه جم

منبع : جام نیوز
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

بازگشت رابعه اسکویی بازیگر شبکه جم به ایران

رابعه اسکویی بازیگر پیوسته به جم به ایران بازگشت رابعه اسکویی بازیگر ایرانی که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *