مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید
Iran16 یکشنبه 3 بهمن 1395

مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید


شهادت اتش نشان

خانم مرسده مطهری یکی از مطرح ترین طراحان لباس است.

01 480x320 250x166 مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید

مرسده مطهری

مرسده مطهری، طراح، و موسس برند «مرسده» است. وی متولد ۱۳۶۰ از شمیران و فارغ التحصیل رشته‌ی مترجمی زبان ایتالیایی میباشد.
مرسده در با کارهایش می‌گوید، زیبا دوستی و ذوق و علاقه‌ی مفرط به این حرفه بوده است که راه را برای رسیدن به هدفش هموار کرده. اگر با کارهای او آشنا باشید، می‌دانید که طراحی و انتخاب رنگهای زیبا و بجای او کاملا منحصر بفرد است.
دوخت تمیز در تن‌پوش‌های طراحی شده توسط وی مشهود است، و از ویژگی‌های خاص کارهایش می‌توان به نقاشی با رنگهای تثبیت شده، گلدوزی، دوخت زنجیره، پته دوزی و کیفیت بالای پارچه‌هایش اشاره کرد.
مرسده، دیزاینر ایرانی، در توصیف لباس‌هایش می‌گوید:
«هنر را با خلاقیت درامیختم تا تن پوشی برازنده‌ی یک بانوی ایرانی بیافرینم. طرح‌ها را خاص‌تر و متفاوت‌تر زدم و رنگ‌ها را شادتر و زنده‌تر انتخاب کردم تا جامعه‌ای زیباتر داشته باشیم.»
02 300x320 مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید
03 300x320 مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید
04 مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید
او ادامه می‌دهد که: «اصالت کشورمان را با تلفیقی از نقش‌های اصیل ایرانی در طرح‌هایم حفظ کردم؛ و البته این موضوع دلیل بر آن نشد که طراحی‌هایم بروز نباشد.»
اعتقاد مرسده بر این بوده و هست که زیبایی، زیبایی می‌آفریند، و تنها با بازی با رنگها و پارچه‌ها با طرح‌های سنتی و مدرن و البته به خرج دادن کمی سلیقه شخصی میتوانیم به خلق لباسی زیبا دست پیدا کنیم.
او همچنین می‌گوید: «با ادای احترام به قوانین کشورمان، و ذوق و سلیقه‌ی بانوان شیک پوش ایرانی، تمام تلاشم بر این بوده و هست تا در چهار فصل سال، بهترین‌ها و زیباترین‌ها را با کیفیتی عالی و مرغوب ارائه کنم.»
شما می‌توانید برای مشاهده‌ی بیشتر کارهای مرسده، و برقراری ارتباط جهت خریداری محصولاتش، با کلیک بر روی این لینک، از وب‌سایت برند «مرسده» بازدید نمایید و یا با کلیک بر روی این لینک، به صفحه‌ی فیس‌بوک این برند ایرانی بروید.
منبع : سرخاب سفیداب
مرسده مطهری، طراح لباس ایرانی را بشناسید
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر