خانه / اخبار / مصاحبه آیت الله صانعی با روزنامه نیویورک تایمز آمریکا ؟
مهره مار اصل

مصاحبه آیت الله صانعی با روزنامه نیویورک تایمز آمریکا ؟

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

اخبار,اخبار اجتماعی,آیت الله صانعی
اخبار – صانعی: و آمریکا از هم بگذرند

آیت الله صانعی در گفتگو با خبرنگار روزنامه نیویورک تایمز گفت: معتقدم امروز دولتمردان ایران و آمریکا و سایرین با هم از هم بگذرند و دوستانه زندگی کنند.

به گزارش انصاف نیوز، آیت الله صانعی با بیان اینکه رمز موفقیت دولت دکتر این است که پایگاه اجتماعی خود را حفظ کند، گفت: طبیعی است که اگر زمینه‌ای فراهم شود که مردم و نخبگان بتوانند خواسته‌های خود را ابراز کنند دولت می ‌تواند افکار عمومی را جذب کند و تا دولت در جذب افکار عمومی توفیقی به دست نیاورد نمی ‌تواند کار کند.

آیت الله صانعی  در پاسخ به سوالی درباره ی ماهیت گروه های خودسر گفت: ماهیت گروه‌ های خودسر، نامشخص و نامعلوم است اما آنچه مسلم است این است که این‌ ها بدون تشکیلات و پشتیبانی برخی اقتدارگرایان نمی توانند کاری انجام دهند، این‌ها نه تنها متعرض خانه و دفتر ما شدند بلکه متعرض محله ها و خانه های دیگر و شخصیت های سیاسی و مقامات کشوری هم شدند اما من امیدوارم در دولت دکتر روحانی دیگر این اتفاقات رخ ندهد.

حتما بخوانید :   فیلم / طوفان دکتر حسن عباسی در دانشگاه مازندران

توافق هسته‌ای و بهبود روابط ایران و آمریکا، سؤال دیگر خبرنگار نیویورک ‌تایمز از آیت‌الله صانعی بود که در پاسخ چنین گفت: نظر آن ‌ها که سیاست را خوب می‌ فهمند این است که باید انجام شود، دشمنی خوب نیست و نتیجه‌ای ندارد.

وی در ادامه و با اشاره به درگذشت نلسون ماندلا فقید آفریقای جنوبی و تجلیل رهبران دنیا از او گفت: من امیدوارم که رهبران دنیا همان گونه که در مراسم تشیع آقای ماندلا حاضر شدند و اینگونه به او احترام گذاشتند به کار او نیز احترام بگذارند، یکی از کارهای ارزنده او این بود که وقتی آزاد شد از همه آن‌ هایی که در حق او ظلم کرده بودند گذشت اما به شرط آن که به مردم بگویند چه ظلم‌ هایی در حق او و مردمش کرده اند. امروز هم معتقدم دولتمردان ایران و آمریکا و سایرین با هم مطابق آنچه گفتم از هم بگذرند و دوستانه زندگی کنند.

حتما بخوانید :   طنز:این چه دولت تدبیر و امیدی است؟!

آیت الله صانعی در عین حال اظهار امیدواری کرد که دولت جدید با جذب افکار عمومی بتواند بخشی از آن آسیب‌ها را جبران نماید اگرچه کار مشکلی است.
اخبار سیاسی –  انصاف نیوز

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

میناوند : رای خودمو از روحانی پس میگیرم

میناوند: من به روحانی رأی دادم ولی به قرآن رأیمو پس می‌گیرم. حالا کو تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *