ایران16 / اخبار / اخبار ورزشی / سوال ناراحت کننده مجری از پروین در عیادت منصور پورحیدری
خرید-مهره-مار-اصل
منصور پورحیدری , بیمارستان منصور پورحیدری , بستری منصور پورحیدری , عیادت منصور پورحیدری , همسر منصور پورحیدری , علی پروین , عیادت از منصور پورحیدری , سوال آبگوشتی , مجری سیما , رفتار زشت مجری سیما

سوال ناراحت کننده مجری از پروین در عیادت منصور پورحیدری

عیادت از

حال منصور پورحیدری رو به بهبود است . سرمربی اسبق استقلال از آی سی یو بیمارستان ایرانمهر به بخش منتقل شد. در روز عیادت از پدر استقلال رفتار زشت و زننده یک مجری تلویزیونی همه را حیرت زده کرد .

در حاشیه عیادت علی پروین از منصور پورحیدری، سوال عجیب و بی ربط خبرنگار سیما، باعث تعجب و ناراحتی اهالی و به خصوص هواداران تیم استقلال شد.

در حالی که همسر منصور پور حیدری با چشمان اشکبار مشغول صحبت با علی پروین است، با خنده، در مورد منصورپورحیدری و خطاب به پیشکسوت می گوید” نکند آبگوشت ها کار دستش داده!”

علی پروین هم پس از شنیدن این سوال ترجیح می دهد از مقابل دوربین و میکروفون این مجری فرار کند تا گرفتار حاشیه سوال زشت او نشود.

بهتر است صداوسیما درانتخاب مجریان خود دقت کند و افراد مودب و حرفه ای را برای این گونه برنامه ها انتخاب کند.

حتما بخوانید :   باورنکردنی؛ نابودی السد قبل از دیدار با پرسپولیس + عکس

فیلم رفتار زشت مجری صدا و سیما در روز عیادت از منصور پورحیدری :

منصور پورحیدری متولد 6 بهمن 1324، بازیکن و مربی سابق فوتبال و پر افتخارترین مربی تاریخ باشگاه است. منصور پورحیدری همسر فریده شجاعی، نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال است.

منصور پورحیدری

حال منصور پورحیدری بهبود یافت

پورحیدری ابتدا در سن 17 سالگی در باشگاه فوتبال دارایی بازی می کرد اما سپس به باشگاه تاج (استقلال) رفت و به مدت 9 سال در تیم تاج به عنوان دفاع راست بازی کرد و در سال 1349 عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا را به همراه تیم تاج بدست آورد.

 فیلم سوال خبرنگار از علی پروین

سوال ناراحت کننده مجری از پروین در

منبع : خبرگزاری برنا
آنتونی کولاک - آنتونیو کولاک پرسپولیس

آنتونی کولاک | خرید جدید پرسپولیس و برانکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *