خانه / اخبار / اجتماعی / نامردی و منفعت طلبی تا کجا؟
مهره مار اصل

نامردی و منفعت طلبی تا کجا؟

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

اخیرا کتابی برای دفاع از دستکاری شده ژنتیکی کشاورزی () در سایت ستاد توسعه زیست فناوری قرار گرفته است که در صفحه 19 این کتاب نویسندگان ساده لوح، سوال مضحکی را از کودکان می کنند که پاسخ های آن واقعا خنده دار است!!

فهرست مخالفان تراریخته در چه کسانی هستند؟؟  و بعد اضافه می کند : سم فروش ها؟ خارجی هایی که ما را وابسته می خواهند؟ دانایی ستیز ها؟ فناوری هراس ها؟ حسودها؟؟مدیران کم سواد و بی لیاقت؟ شرکت های عوام فریب.

image

اما در توضیح این عمل خبیثانه و بازی با افکار کودکان معصوم که همه ما نگران آینده آنها هستیم ذکر چند نکته کافی است

اولا لازم است منتشر کنندگان این کتاب توضیح دهند با کدامین مجوز شورای سیاست گذاری کتب درسی و با کدام پول بیت المال اقدام به انتشار این مطالب کذب نموده اند؟؟

دوما کسانی که امروز اتهام فناوری هراس به آنها زده می شود، خود از بنیان گذاران انجمن بیوتکنولوژی در کشور هستند. اگر توانمندی مقابله با مستندات علمی آنها را که تراریخته (دستکاری شده ژنتیکی) را عامل اصلی نابودی ذخایر بومی کشور و ایجاد بیماری های ناشناخته در بدن انسان می دانند ندارید، به چه اجازه ای افکار کودکانی معصوم، که آینده کشور، نیازمند سلامت آنهاست را درگیر این بی شرمی خود می کنید؟؟

حتما بخوانید :   کلوچه گوشت چرخ شده برای کودکان مدرسه ای

سوما، مردم عزیز کشورم خوب است بدانید شده در ایران با حمایت مالی بنیاد صهیونیستی راکفلر تولید شده است. بنیادی که در کشتار مردم بی دفاع دنیا از هیچ کاری فروگذار نیست. گویا کودکان کشور نیز از دست این گروه خبیث آسایش ندارند

مردم عزیز کشورم خوب است بدانید، سردم داران و نامردان مدافع تراریخته از شرکت های تاسیسی به ظاهر بنیان ولی در عمل وارد کننده سود می برند. اسناد ارتباط آنها با شرکت های صهبونیستی و لیست شرکت های آنها را پست بعدی ببینید

مردم عزیز کشورم خوب است بدانید که 38 کشور پیشرفته دنیا همچون سوئیس و آلمان و فرانسه کشت و واردات این محصولات دستساز و کشنده را ممنوع اعلام کرده اند. به عنوان مثال حتی با وجود اینکه شرکت “بایر” یک شرکت آلمانی است اما اجازه فروش محصولاتش که تراریخته هستند را در آلمان ندارد.

مردم عزیز کشورم خوب است بدانید، امروز، کسانی که دم از سلامت محصولات تراریخته میزنند روزگاری گیاه نابود کننده آزولا از طریق این افراد و با بهانه های همچون تراریخته به کشور آورده شد. تالاب نیلگون انزلی را از نزدیک ببینید که چطور منفعت طلبی این افراد آن را در ورطه نابودی کشانده است.

حتما بخوانید :   دانستنی هایی جالب درباره چای

مسئولین به داد این ملت برسید که سلامت آنها دستمایه جاه طلبی عده ای که افتخارشان حمایت مالی صهیونیست ها است نشود

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

آموزش روابط جنسی به کودکان طبق سند ۲۰۳۰!! +۱۸

آموزش روابط جنسی به کودکان طبق سند ۲۰۳۰!! +۱۸

آموزش روابط جنسی به کودکان طبق سند ۲۰۳۰!! +۱۸ نمونه آموزش #سکس به کودکان طبق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *