واکنش نامزد سریع‌ترین مرد دنیا به رسوایی اخلاقی‌اش در المپیک 2016

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    واکنش نامزد بولت به رسوایی اخلاقی‌اش: اوسین بولت(Usain Bolt) که توانسته در بازی‌های المپیک 2016 تریپل‌تریپل‌ کند و اولین دونده تاریخ باشد که سه دوره پی‌درپی طلای یک ماده را به‌ دست ‌آورده، خیلی سریع راه رفتن به موارد حاشیه‌ای را هم طی کرد‌. انتشار تصاویری شوکه‌کننده در برزیل و سپس خوشگذرانی در کلاب‌های شبانه […]

واکنش نامزد سریع‌ترین مرد دنیا به رسوایی اخلاقی‌اش در المپیک 2016

واکنش نامزد بولت به رسوایی اخلاقی‌اش:

اوسین بولت(Usain Bolt) که توانسته در بازی‌های تریپل‌تریپل‌ کند و اولین دونده تاریخ باشد که سه دوره پی‌درپی طلای یک ماده را به‌ دست ‌آورده، خیلی سریع راه رفتن به موارد حاشیه‌ای را هم طی کرد‌.

انتشار تصاویری شوکه‌کننده در برزیل و سپس خوشگذرانی در کلاب‌های شبانه ریو کم بود که بعداً هم تصاویری از او در حال خوشگذرانی در کلاب‌های لندن منتشر شد. این موارد همگی در فضای مجازی دست به‌ دست شده و حتی دیلی‌میل ‌هایی از او در کنار چند خانم دیگر در حالتی غیرمتعارف را هم منتشر کرده است.

این اخبار حاشیه‌ای در حالی کام شیرین بولت از قهرمانی‌‌اش در بازی‌های المپیک 2016 را تلخ کرده که طبق گفته خواهر بولت کریستین بولت- هیلتون، برادر قرار بوده بعد از بازی‌های المپیک ریو برگردد و راه زن و زندگی را در پیش بگیرد.

خواهر بولت می‌گوید: «به احتمال بسیار قوی بولت با نامزدش بعد از بازی‌های المپیک سر زندگی‌شان خواهند رفت.» بولت هم البته پیش‌تر در مصاحبه‌های گوناگون از تشکیل خانواده صحبت کرده است. یکی از آن مصاحبه‌ها که بازنشر شده، همچنان به موضوع جالب توجهی می‌پردازد.

بولت از رئیاپردازی برای آینده‌‌اش حرف زده و گفت: «وقتی از دوومیدانی خداحافظی کنم، خانه بسیار بزرگی می‌سازم که اتاق خوابی بزرگ با تخت‌های گردان داشته باشد. البته قطعاً خانه من یک زمین بسکتبال و یک زمین هم خواهد داشت.»

بولت در این گفتگو اشاره مستقیمی هم به تشکیل خانواده کرد و گفت: «می‌خواهم تشکیل خانواده بدهم. البته اگر اولین فرزندم پسر باشد، به او حتماً خواهم گفت که دوومیدانی چقدر ورزش سختی است و قطعاً فقط درباره مسائل آموزشی با او حرف نمی‌زنم.»

این صحبت‌ها البته مربوط به قبل از منتشر شدن عکس‌های عجیب و غریب اوسین بولت است و به نظر می‌رسد خیلی سخت با نامزدش به مشکل برخورده باشد. در واقع این دو که قرار بود بعد از بازی‌های المپیک زندگی را خیلی جدی از سر بگیرند، حالا به نظر می‌رسد در آستانه جدایی از یکدیگر باشند. موردی که البته هنوز به طور رسمی اعلام نشده ولی از پستی که نامزد بولت روی توئیتر گذاشته به نظر می‌رسد که او قاطی کرده و به فکر جدایی از سریع‌ترین مرد دنیا افتاده است.

‘کسی’ در توئیترش خطاب به بولت نوشته: «ترجیح می‌دادم این چیزها منتشر نشود ولی خیلی ممنون. لطف زیادی کردی.»

منبع:jamnews.ir

 

منبع :

  • بازدید : 10 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 07 شهریور 95
برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات