ایران16 / اخبار / خواندنی و دیدنی / تولد ترسناک ترین نوزاد جهان + فیلم و عکس 18+
تولد ترسناک ترین نوزاد جهان + فیلم و عکس 18+

تولد ترسناک ترین نوزاد جهان + فیلم و عکس 18+

مادری که بعد از زایمان در انتظار دیدن پسرش بود ترسناک و الخلقه ای را دید که چهره ی او شبیه موجودات فضایی است ، نوزادی که گوش ندارد و دهانش تا کناره های صورتش کشیده شده است.

نوزادی ترسناک با چهره شبیه موجودات فضایی

تازه ترین اخبار مربوط به تولد نوزادان عجیب الخلقه می تواند تولد ترسناک ترین نوزاد جهان را نیز به خود اختصاص دهد ، خبر مربوط به نوزادی که به دلیل اختلال شکل گیری با چهره ای ترسناک و شبیه موجودات خیالی فضایی متولد شده است.نوزاد ترسناک

نوزاد ترسناک

Dad of severely deformed baby promises “we will not abandon him” as birth causes curious villagers to flock to see R;alien’

نوزاد ترسناک

عکس نوزاد ترسناک هندی شبیه موجودات فضایی

تولد نوزادی ترسناک در هند

نوزادی که هنوز نامی برایش انتخاب نشده است تبدیل به تیتر داغ اخبار هند شد ، تولد نوزادی عجیب الخلقه در یکی از بیمارستان های هندوستان که با چشمانی قرمز و برآمده ، بینی که هیچ شباهتی به بینی انسان ندارد و دهانی که تا کناره های صورتش کشیده شده است و بدون گوش.

داغ خفن :   عکس جنین در هفته نهم 9 بارداری

“کریشما”:مادر این نوزاد می گوید:بعد از انکه احساس درد زایمان در من آغاز شد به بیمارستان رفتم و حوالی ساعت 4 صبح زایمان کردم ، خیلی مشتاق بودم تا نوزادم را ببینم اما زمانی که او را آوردند شوکه شدم ، تا به آن لحظه چیزی شبیه او را ندیده بودم خیلی ترسناک بود اما به هر حال او فرزند من بود و حس عشق در من نسبت به او وجود داشت.

پدر این نوزاد در گفتگو با خبرگزاری محلی گفته است :این فرزند را به من داده است و تا زمانی که او زنده باشد ما از او مراقبت خواهیم کرد.او بینی غیرطبیعی دارد اما به خوبی تنفس می کند برای همین پزشکان خطری را متوجه ادامه حیات او بیان نکرده اند.

نکته عجیب دیگری که درباره خلقت این نوزاد وجود دارد این است که او گوش هم ندارد. او به درستی تنفس می کند و پزشکان معتقدند به احتمال زیاد به خود با همین وضع ادامه خواهد داد. پدر و مادر او نیز امید بسیار دارند که فرزندشان زنده بماند.

داغ خفن :   خوردن خون ختنه نوزادان توسط خاخامها! عکس (16+)

این تولد عجیب باعث شده است تا مردم زیادی برای دیدن نوزاد به خانه “آلیگار” بیایند.

کلیپ منتشر شده از نوزاد ترسناک و عجیب الخلقه هندی

 

زنده شدن جسد زن اصفهانی

آه و ناله جسد زن اصفهانی همه را ترساند / این زن از دنیای مردگان بازگشت