خانه / اخبار / حوادث / همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش
مهره مار اصل
چسب سینه
همخوابی

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن اش

مردی که در اثر یک اتفاق وخیم آلت تناسلی اش را از دست داده بود اما توانست دوباره با پیوند زدن آلتش نعوظ داشته باشد. جان وین بابایت، 46 ساله،در ماه مارس 1994 مورد حمله وحشتناکی قرار گرفت. یکشنبه شب بود که همسر سابقش، لورنا، آلت تناسلی وی را وقتی او در خانه اش در ویرجینیا خواب بود با چاقویی قطع کرد.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

شانس با این مرد یار بود که پلیس توانست بقایای آلت تناسلی او راکه زن خشمگینش از شیشه خودرو به بیرون پرتاب کرده بود، در خیابان پیدا کند. بعد از 10 ساعت جراحی، بخش بریده شده آلت تناسلی این مرد نگون بخت پیوند زده شد اما پزشکان به جان گفتند دیگرنمیتواند نعوظ و رابطه داشته باشد

 

جان وین بابیت ادعا می کند که از دست دادن آلت تناسلی او زندگی جنسی اش را بهتر کرده است. به گزارش پارس ناز ،او که یک بازیگر فیلم های غیر اخلاقی بوده می گوید بعد از این اتفاق توجه بیشتر به او جلب شده و توانسته است حداقل 70 بار رابطه جنسی داشته باشد .علیرغم این که پزشکان می‌گفتند او دیگر نمی تواند نعوظ داشته باشد و رابطه ای برقرار کند

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

ستاره پورنوگرافی که حالا 46 ساله است یک بار دیگر می گوید پس از پیوند الت تناسلیش زنان زیادی با او رابطه جنسی داشته اند ، تصریح کرد «برخی از زنان می گویند که انها با جان وین باببت خوابیدند.»

 

بابیت به روزنامه بریتانیایی The Sun گفت پزشکان به من گفتند که من هرگز نمی توانم مجددا رابطه جنسی داشته باشم چون صدمه های من خیلی بد بود.اما آن ها بارها و بارها ثابت کرده اند که بارها و بارها اشتباه کرده اند  من 70 بار بعد از این حادثه با زنان خوابیدم.

حتما بخوانید :   روش مطمئن برای داشتن آلت تناسلی بزرگ و سفت آقایان

 

جان بابیت می گوید که او بیش از 70 رابطه جنسی عاشقانه را بعد از زمان حمله داشته است . او در دو فیلم پورنو مشهور ظاهر شد.او گفت مشهور شدن به مردی که آلت تناسلی اش قطع شده است، مزایای خودش را دارد. قطعا زندگی عاشقانه من صدمه ندیده است در حقیقت این اتفاق آنرا التیام بخشید.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

بابیت درسال 1994 با جان ویت در فیلمی که دارای صحنه های جنسی بود بازی کرده بود . همان زمان بود که همسرش لورنا با چاقو به او حمله کرده و آلت تناسلیش را بریده بود.

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

بابیت گفت که او هنوز همدر مورد حمله با چاقوی آشپزخانه و سطل خون ریخته شده در اتاق خواب خود کابوس می‌بیند.او گفت مردم فکر می کنند که این یک شوخی بزرگ است اما من تقریبا به مرگ محکوم شدم.بعد از بریده شدن آلت تناسلیم با چاقو، مقدار زیادی از خونم را از دست دادم.

 

لورنا بابایت زنی که آلت تناسلی جان بابیت را بریده بود، در حال حاضر از او طلاق گرفته و با نام لورنا گالو یک سازمان برای حمایت از زنان مورد اذیت تشکیل داده است .

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

پس از اینکه پلیس متوجه شد که لورنا دریک میدان از پنجره یک ماشین در حال حرکت نوک آلت تناسلی را پرتاب کرده بود،توانست قسمت بریده آلت تناسلی این مرد را پیدا کند .وی تحت عمل جراحی 10 ساعته قرار گرفت تا مجددا سر بریده آلت جنسی اش پیوند زده شود.

 

او می گفت من بیدار شدم و دیدم در باند پوشیده شده ام.انها یک لوله کاتتر را گذاشتند و برای دو ماه تنها راه رفتن به دستشویی و تخلیه ادرارم همین لوله بود !وی گفت پزشکان به من هشدار دادند که ممکن است همه ی انواع عوارض وجود داشته باشد.بدترین حالت این بود که اگر یک عفونت ایجاد شود، آلت تناسلی من سیاه می شود ودر اثر نکروز از بین می رود.

حتما بخوانید :   آموزش تصویری روش های نزدیکی (۱۸+ ویژه متاهلین) | افزایش لذت رابطه جنسی

 

اما بخت با او یار بودو او شفا یافت .جان وین بابایت درسال 1994 در دادگاه حاضر شد. در حال حاضر 46 ساله است، بابیت می گوید شهرت وی از زمان حمله همسر سابقش لورنا بیشتر شده است.

 

او پس از چند ماه پس از عمل جراحی، هنگامی که یک زن که وی را شناخت قرار عاشقانه ای با هم گذاشتند .

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

او گفت ما به خانه او رفتیم و انچه راکه بطور طبیعی همه ی در عمل جنسی انجام می‌دهند را انجام دادیم. من ترسیدم که اندامم کار نکند . آلت تناسلی من 100 درصد کامل نیست، اما ما به خوبی از پس رابطه جنسی برآمدیم.لورنا بابیت در آغاز محاکمه اش درسال 1994 ادعا کرد که او آلت تناسلی همسرش را قطع کرد زیرا او در حالت مستی به خانه آمد و وی را وحشیانه مورد تجاوز قرار داد.

 

جان بابیت اکنون یک زندگی آرام بعنوان یک راننده و یک نجاردارد

همخوابی این مرد با 70 دختر پس از کنده شدن آلت تناسلی اش

چاقوی مورد استفاده لورنا بابیت برای جان بابیت

 

جان در حال نوشتن زندگینامه ی خود و یک کتاب است.این کتاب شامل ماجرای حملات آلت تناسلی شکست خورده ای است که بیش از یک قرن اخیر اتفاق افتاده است

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
penis-change-with-age

آلت تناسلی مردان با افزایش سن کوچک می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *