خانه / اخبار / اجتماعی / هم خوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسوایی
مهره مار اصل
همخوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسوایی
همخوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسوایی

هم خوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسوایی

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

مقام سیاسی با مرد غریبه و

زن سفیر یونان در کشور برزیل به رسوایی و و همچنین همسرش متهم است و باید در مقابل قانون پاسخگو باشد. یک تراژدی شبیه به تراژدی‌های یونان باستان؛ زنی که به شوهرش می‌کند و همراه با معشوقه‌اش نقشه قتل او را می‌کشد. قربانی این تراژدی سفیر یونان در برزیل است. قاتل و همدستش بازداشت شده‌اند. همسر سفیر نیز دستگیر شده است.

 

شبکه رادیویی ملی یونان این واقعه را یک تراژدی شخصی خوانده است. وزارت خارجه یونان با انتشار اطلاعیه‌ای این رخداد را شوکه‌کننده توصیف کرده و گفته است: «ما از مرگ غم‌انگیز سفیرمان عمیقا اندوهگین شده‌ایم.»پلیس برزیل اعلام کرده یک افسر پلیس ۲۹ ساله به قتل سفیر یونان در این کشور اعتراف کرده است و اینک در بازداشت به سر می‌برد.

 

پسر عموی او نیز به ظن دست داشتن در قتل دستگیر شده است. گفته شده است که این فرد نیز به دست داشتن در این قتل اعتراف کرده است. بیوه سفیر نیز به ظن تحریک به قتل اکنون پشت میله‌های بازداشتگاه است.

همخوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسوایی

آمیریدیس در فاصله سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ به عنوان کنسول در سفارت یونان در ریودوژانیرو شاغل بود

حتما بخوانید :   همخوابی با زن برادر و عاقبت قتل خانوادگی

 

جسد کریاکوس آمیریدیس، سفیر ۵۹ ساله یونان در برزیل روز پنج‌شنبه (۲۹ دسامبر/ ۹ دی) در یک خودروی به آتش‌کشیده شده در حومه شمال ریودوژانیرو کشف شد. همسر سفیر که برزیلی است، سه روز پیش از آن مفقود شدن شوهرش را به پلیس اطلاع داده بود.پلیس پس از بررسی‌های اولیه فرضیه به گروگان‌گرفته شدن سفیر را فورا رد کرد.

 

سگوندو اواریستو، رئیس پلیس محلی گفته است که همسر ۴۰ ساله سفیر با افسر پلیسی که اینک در بازداشت به سر می‌برد، عاشقانه داشته است. پسر عموی این مأمور پلیس اعتراف کرده که این زن مبلغ ۸۰ هزار رئال (واحد پول برزیل برابر با ۲۳ هزار یورو) برای قتل همسرش پیشنهاد کرده بود. طبق اعترافات این متهم آنها سفیر یونان را در خانه‌اش به قتل رسانده‌اند. پلیس از خانه سفیر یک مبل راحتی آغشته به لکه‌های خون ضبط کرده است.

 

بیوه سفیر اتهام پیشنهاد پرداخت پول برای قتل همسرش و حضور در صحنه قتل را رد کرده است. با این حال به گفته پلیس شواهد بدست آمده “صراحتا” نقش این زن در قتل همسرش را تأیید می‌کنند.

حتما بخوانید :   رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره

همخوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسوایی

جسد سفیر در یک خودروی سوخته پیدا شد

 

کریاکوس آمیریدیس اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی به عنوان سفیر یونان مأموریت خود را در برزیل آغاز کرد. او پیش‌تر در فاصله سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ به عنوان کنسول در سفارت یونان در ریودوژانیرو شاغل بود و در همان دوران نیز با همسر برزیلی‌اش ازدواج کرده بود.

 

به گفته رادیوی دولتی یونان میشل تمر، رئیس‌جمهور برزیل با ارسال نامه‌ای به الکسیس سیپراس، نخست‌وزیر یونان از قتل آمیریدس اظهار تأسف کرده است.

همخوابی زن مقام سیاسی با مرد غریبه و رسواییبیوه سفیر اتهامات وارده به خود را رد کرده است

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره

رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره در مالاوی در برخی از کشورهای دنیا دختران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *