پاسخ به مهمترین سوال جنسی پاسخ به یک سوال جنسی مهم؛ برخی اوقات هنگام سکس، صداهایی توسط مهبل مشابه خروج گاز از آن ایجاد می شود که به نوعی خجالت آور است. علت این پدیده و روش های جلوگیری از آن چیست؟   این نوع ایجاد صدا که عموما queef نامیده می شود، هوای خارج […]

پاسخ به مهمترین سوال جنسی

پاسخ به مهمترین سوال

پاسخ به یک سوال جنسی مهم

پاسخ به یک سوال جنسی مهم؛ برخی اوقات هنگام سکس، صداهایی توسط مهبل مشابه خروج گاز از آن ایجاد می شود که به نوعی خجالت آور است. علت این پدیده و روش های جلوگیری از آن چیست؟

 

این نوع ایجاد صدا که عموما queef نامیده می شود، هوای خارج شده از آلت می باشد. باربارا کسلینگ شرح می دهد: «هنگام تحریک شدن، مهبل جهت ایجاد فضا برای شریک جنسی، گشادتر می شود. فشار وارده توسط در طول مقاربت باعث ورود هوا و پرشدن فضای درونی مهبل گشاد شده می گردد.

 

تغییر در موقعیت بدن یا یک فشار عمیق می تواند سبب خروج هوا و ایجاد صدا گردد». پدیده queef پس از ارگاسم نیز می تواند رخ دهد؛ هنگامی که بعد از ارضا شدن مهبل به حالت طبیعی خود بازمی گردد، هوای موجود در آن می تواند خارج شود. گرچه شنیدن این صدا می تواند آزاردهنده باشد، اما درواقع یک مساله کاملا عادی است.

حتما بخوانید   دختران برهنه کنار خیابان برای رابطه جنسی+تصاویر

 

در صورتی که این پدیده مانع بردن شما از می شود، می توانید با استفاده از این روشها از آن جلوگیری کنید:
دکتر کسلینگ پیشنهاد می کند: «پیش از آغاز جنسی، به پشت خوابیده و با کف دست به شکم فشار بیاورید تا هوای موجود درون مهبل تخلیه شود». در حین جنسی، از همسر خود بخواهید تا دخول و خروج را به سطحی انجام داده و از حالاتی که در آنها باسن در بالا قرار می گیرد (مانند حالت doggie-style) خودداری کند؛ این حالت بروز پدیده  queef را تشدید می کند.

 

 

 

منبع :

  • بازدید : 69
  • بدون نظر
  • انتشار : 29 دی 93
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات