حضور پردیس افکاری در شبکه جم تی وی این بازیگر زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون “گزل” و “دخترک کنار مرداب” وارد سینما شده بود و در طی سالهای بعد نیز اغلب ایفاگر نقشهای مکمل آثار سینمایی بود. همچنان زندگی با خاطرات “بدون شرح” شنیده های سینماژورنال حکایت از آن دارد […]

“پردیس افکاری” بازیگر سینما و تلویزیون به شبکه GEM پیوست

حضور پردیس افکاری در تی وی

این  زن پردیس افکاری است که از اواخر دهه شصت و با ایفای نقش در آثاری همچون “گزل” و “دخترک کنار مرداب” وارد سینما شده بود و در طی سالهای بعد نیز اغلب ایفاگر نقشهای مکمل آثار سینمایی بود.

بازیگر

همچنان زندگی با خاطرات “بدون شرح”

شنیده های سینماژورنال حکایت از آن دارد که پردیس افکاریبه دعوت مهدی مظلومی کارگردان “بدون شرح” که خودش ماههاست مشغول برای است، به ترکیه رفته و در تلفیلمی به نام “شهر قشنگ” از محصولات مشغول ایفای نقش است.

جالب است که نام این تلفیلم یادآور هفته نامه “شهر قشنگ” است که داستان مهمترین محصول کارنامه کارگردانی مظلومی یعنی “بدون شرح” در آن می گذشت. سریالی که 14 سال پیش تولید شد اما گویا مظلومی هنوز نتوانسته از خاطرات آن بیرون بیاید…

سودای بازیگر 51 ساله

آخرین فیلمهای اکران شده افکاری 51 ساله، “شور شیرین” و “گیرنده” بودند که در این بین “شور شیرین” به واسطه تصویرسازی بخشهایی از زندگی شهید محمود کاوه بیشتر مورد توجه قرار گرفت؛ البته افکاری در این فیلم ایفاگر یک نقش کاملا منفی بود.

حتما بخوانید   این بازیگر زن دیگر هم با خروج از ایران به GEM پیوست +عکس

افکاری به موازات سینما سابقه فعالیتهای تلویزیونی هم داشت و از جمله در سریالهای “در مسیر زاینده رود”،”فکر پلید” و “پنج کیلومتر تا بهشت” بازی کرده بود.

پیوستن افکاری به این ماهواره ای در شرایطی رخ داده که در هفته های اخیر رفتار نامناسب مدیران با بازیگرانی نظیر  باعث ایجاد یک سری اختلافات و درگیریها میان آنها شده است.

پردیس افکاری ، پیوستن پردیس افکاری به شبکه جم

منبع : سینما ژورنال

منبع :

  • بازدید : 99
  • بدون نظر
  • انتشار : 20 تیر 95
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات