حامد بهداد در اینستاگرام پست عجیبی علیه پزشکان منتشر کرده که واکنش های تند کاربران را در پی داشته است. حامد بهداد دیروز همزمان با روز پزشک در صفحه اینستاگرام خود عکس بوعلی سینا را وارونه و بدون هیچ متنی منتشر کرد. از طرفی هشتگ “عباس کیارستمی” در پست حامد بهداد بدون توضیح این گمان […]

پست عجیب حامد بهداد در اینستاگرام برای روز پزشک + واکنش تند کاربران

در پست عجیبی علیه پزشکان منتشر کرده که واکنش های تند کاربران را در پی داشته است.

Snapshot 2016 08 23 131939 پست عجیب حامد بهداد در اینستاگرام برای روز پزشک + واکنش تند کاربران

حامد بهداد دیروز همزمان با روز پزشک در صفحه اینستاگرام خود بوعلی سینا را وارونه و بدون هیچ متنی منتشر کرد. از طرفی هشتگ “عباس ” در پست حامد بهداد بدون توضیح این گمان را تقویت می کند که وی نسبت حواشی فوت این کارگردان مطرح کشور معترض است.

اما کاربران های اجتماعی و افرادی که صفحه را دنبال می کنند در پی این اقدام وی واکنش های متفاوتی را نشان دادند.

برخی از پیامهای کاربران را در ادامه می خوانید.

*** دوستان،اگر کسی به پزشکان ایرانی اعتماد نداره،خوب لطفا پزشک نره!خداروشکر پزشکان نمیان به زور شما رو ببرن ویزیت کنن و خدایی نکرده پولاتون بگیرن…..تشریف ببرید فرانسه….اونجا مفت و مجانی از شما پذیرایی میشه….

*** کاشکی از اولش یه شرحی میدادین ولی بهرحال پست بسیار جالبی گذاشتین ممنون

حتما بخوانید   جشن تولد 63 سالگی امین تارخ با حضور الهام پاوه نژاد و ... عکس

*** همه جا خوب و بد داره از همه قشر چه دکتر چه مهندس و …. کسانی که بهشون بر میخوره از همون اقشار هستند و بس.

*** افتخار_میکنم_یک_پزشکم

*** حامد عزیز کاشکى مسکنى براى این غم پیدا بشه همگى داغداریم

*** منم که عرض کردم،عکس وارونه،در همه جای دنیا معنیش مشخصه،خصوصا وقتی غرض اعتراض باشه.این هم اصلا توضیح و تفسیر نمیخواد.معنی و مفهومش مشخصه.من میگم عکس اون دکتر رو بذار و هرچی میخوای بهش بگو.حق نداری به مفاخر کشور توهین کنی.راه رو غلط رفتی.این میشه فحش و توهین؟من میگم به خاطر اعتراض بحق،هموطنات دارن به هم توهین میکنن،اصلاحش کن.این میشه توهین؟

*** هرچی سرمون میاد از قدرنشناسیمونه.سریع جوگیر میشیم و همه رو با یک چوب میزنیم در حالیکه چشممون رو روی خدماتی که هرروز توسط پزشکان انجام میشه میبندیم.واقعا انتظار غیر منطقی هست که فکر کنیم در یک صنف همه خوبن بخاطر اقلیت،حرمت همه پزشکان رو میبریم.البته از ما بعید بود اگر غیراز این رفتار میکردیم

منبع :

  • بازدید : 252
  • بدون نظر
  • انتشار : 03 شهریور 95
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات