خانه / سبک زندگی / دنیای مد / چاپ عکس های مد و فشن ایرانی در مجله FSHN
مهره مار اصل

چاپ عکس های مد و فشن ایرانی در مجله FSHN

مجله FSHN ، برای اولین بار عکس های مد و فشن ایرانی را در سرمقاله اش چاپ کرد
مد و فشن ایرانی در مجله ( FSHN ) ،نه تنها منحصرا برای مجله های برکلی، کالیفرنیا و…می باشد ، بلکه سرتیتر این مجله به مد برای بانوان ایرانی هم اختصاص داده شده است.
مجله ( FSHN ) که یکی از مجلات مربوط به مد جهانی می باشد ،امروزه اعلام حضور کرده است که برای اولین بار کاملا آماده برای تبلیغات مربوط به مد ایرانی ،در سرتیتر مجله ی خود می باشد.
خبرها حاکی از آن است که  مد و فشن ایرانی در مجله ( FSHN ) ،نه تنها منحصرا برای مجله های برکلی، کالیفرنیا و…می باشد ، بلکه سرتیتر این مجله به مد برای بانوان ایرانی هم اختصاص داده شده است. این مجله بر اساس عکس هایی از افرا پورداد می باشد.
الیزابت تایروت ناشرمجله ی FSHN گفت : هدف ما در مجله FSHN این است که به ایجاد نشریه ای فراتر از مرزهای جهانی بپردازیم وبرای انتشار مجموعه ای از عکس های بهترین طراحان مد و لباس درسراسر جهان تلاش کنیم. این مقاله شامل طراحی های فوق العاده خلاقانه ی افرا پورداد می باشد که با نگاهی اجمالی به آن می توان تناقضات موجود در فرهنگ روزمره ی ایران را مشاهده کرد. ما بسیار مفتخریم که این مجله می تواند این مقاله های شگفت انگیز را به نمایش بگذارد.

fs02.jpg (410×250)
مدیر مسئول مجله ی  FSHN گوتام گوسوامی ( شانگها ) گفت : من و افرا مفهوم مد در ایران را قبل از سفر او به ایران مورد بحث و بررسی قرار دادیم و برای رویارویی با مشکلات احتمالی آن آماده شدیم و با شجاعت تمام تصمیم به تبلیغ مد و لباس مخصوص بانوان ایرانی در این سرمقاله گرفتیم. این مقاله ای که شما در اینجا می بینید حاصل یک برنامه ریزی دقیق و شجاعت تمام کسانی است که در این پروژه سهیم بودند. افرا یکی از با استعدادترین عکاسان سان فرانسیسکو می باشد و FSHN مشتاقانه در انتظار همکاری با او برای انجام بسیاری از پروژه های مربوط به مد در ایالات متحده و بین المللی می باشد.

fs03.jpg (410×266)

fs05.jpg (410×263)

fs06.jpg (410×273)

fs07.jpg (410×273)

fs08.jpg (410×288)

fs09.jpg (410×614)

fs10.jpg (410×271)

fs11.jpg (410×459)

fs12.jpg (410×331)تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید اینترنتی گن لاغری زیپی sculpting

مطلب پیشنهادی

مرگ وحشتناک

مرگ وحشتناک زن جوان زیر چرخ های کامیون

مرگ وحشتناک زن جوان مرگ وحشتناک زن جوان زیر چرخ های کامیون زنی 35 ساله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *