خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / چرا رابطه و میل جنسی از بین می رود!
مهره مار اصل

چرا رابطه و میل جنسی از بین می رود!

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

 

وقتی میل جنسی از بین می رود!

 

بچه‌دار شدن به‌خودی‌خود باعث نمی‌شود، میل ‌تان را از دست بدهید، اما باید کلی از وقتتان را صرف بچه کنید.

استرس: برخی افراد در هنگام روبرو شدن با استرس بسیاری از کارهای‌شان بدون اشکال انجام می‌دهند، اما میل جنسی جزو این موارد نیست. استرس در محل کار، خانه یا روابط عاطفی ممکن است، برای هر کسی رخ دهد. یادگیری اینکه چگونه به شیوه‌های سالم با استرس مواجه شوید، واقعا به شما یاری خواهد رساند. کارهایی زیادی است که خودتان می‌توانید انجام دهید و مشاور یا پزشک هم می‌تواند به شما کمک کند.

مشکلات در رابطه با همسر: مشکلات رابطه عاطفی شما با همسرتان یکی از عوامل اصلی مهارکننده میل جنسی است. برای زنان احساس صمیمیت و نزدیکی با همسر عامل بسیار تاثیرگذاری در میل جنسی است. از طرف دیگر هم برای مردان و هم برای زنان پیامدهای ناشی از مشاجره، ارتباط گیری نادرست، احساس مورد خیانت قرار گرفتن یا سایر مشکلات مربوط به اعتماد در افت میل جنسی دخیل است. اگر اختلافات میان همسران شدیدتر از حدی است که خودشان بتوانند آن را حل کنند، باید به مشاوردهنده زوج‌ها یا زوج‌درمانگر مراجعه کنند.

حتما بخوانید :   خودارضایی چیست ؟ دلیل و روش خود ارضایی پسران و دختران

الکل: مصرف مفرط الکل میل جنسی شما را مهار می‌کند. مست بودن نیز عاملی است میل جنسی همسرتان را از بین می‌برد. اگر به نمی‌توانید مصرف مفرط الکل را کنار بگذارید، باید کمک درمانی بخواهید.

خواب کم: اگر میل جنسی‌تان فروکش کرده است، ممکن است علت این باشد که خواب کافی ندارید. آیا خیلی دیر به بستر می‌روید یا خیلی زود از خواب بلند می‌شوید؟ آیا مشکلات خواب مانند دیر به خواب رفتن یا پریدن از خواب دارید، یا دچار عارضه قطع تنفس حین خواب هستید؟ هر چیزی که خواب خواب شبانه شما را مختل کند، بر میل جنسی‌تان هم اثر خواهد گذاشت. خستگی و بی‌خوابی احساسات جنسی را مهار می‌کند. تلاش کنید عادات خوابتان را اصلاح کنید، یا اگر نتوانستید کاری انجام دهید با دکترتان مشورت کنید.

بچه‌دار شدن: بچه‌دار شدن به‌خودی‌خود باعث نمی‌شود، میل جنسی‌تان را از دست بدهید، اما باید کلی از وقتتان را صرف بچه کنید. اگر از پس همه کارهای کودک برنمی‌آیید، باید از کسی کمک بگیرید، برای مثال یک پرستار کودک استخدام کنید تا بتوانید وقتی را هم با همسرتان بگذرانید. آمیزشتان را می‌توانید در هنگام خواب کودک انجام دهید.

حتما بخوانید :   میل جنسی بسیار بالا و راه های کنترل آن

داروها: برخی از داروها می‌توانند میل جنسی را کاهش دهند. ازجمله می‌توان به این گروه‌های دارویی اشاره کرد:

• داروهای ضدافسردگی

• داروهای ضدفشارخون

• قرص‌های پیشگیری از بارداری (برخی از بررسی رابطه‌ای میان مصرف آنها و کاهش میل جنسی نشان داده‌اند و برخی دیگر نه).

• داروهای شیمی‌درمانی

• داروهای ضد HIV

• فیناستراید (که برای درمان طاسی مردانه استفاده می‌شود)

عوض کردن داروها یا دوز آنها ممکن است مشکل را حل کند، دراین‌باره با دکترتان مشورت کنید و سرخود مصرف دارویی را قطع نکنید. همچنین اگر پس از شروع دریافت دارویی جدید میل جنسی‌تان به‌سرعت نزول می‌کند، به دکترتان اطلاع دهید.

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

بررسی تاثیرات مختلف فیلم های مستهجن

بررسی تاثیرات مختلف فیلم های مستهجن

هدف اصلی فیلم های پورنو این است که با بازنمایی روابط جنسی، به افراد لذت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *