ایران16 / اخبار / خواندنی و دیدنی / کار زشت پدر با دخترش به دلیل مدرسه نرفتن + عکس
کار زشت پدر با دخترش به دلیل مدرسه نرفتن + عکس

کار زشت پدر با دخترش به دلیل مدرسه نرفتن + عکس

ویدئویی که مخفیانه از کار پدر چینی ضبط شده بود به سرعت در میان دست به دست شد تا واکنش های تند و جنجالی دریافت کند و پلیس را وارد عمل سازد.

کار زشت و جنجالی پدر با دخترش که مدرسه نمی رفت

دختر چینی حاضرنیست به مدرسه برود پدرش او را به زور سوارموتور میکند و میبرد. زمان بچگی اکثر ما در این موقعیت که به سادگی از مدرسه رفتن متنفر بودیم و دلایل و توجیهات زیادی برای نرفتن می ساختیم قرار گرفته ایم ، این دقیقا همان کاری است که این دختر چینی بیچاره انجام داده است او برای به مدرسه نرفتن اوقات تلخی کرد اما زیاد خوش شانس نبود پدرش او را به زور پشت موتورخود میبندد و به مدرسه میبرد.کار زشت

کار زشت

مدرسه نرفتن دختر کوچک

کار بسیار زشت پدر چینی با دخترش به دلیل مدرسه نرفتن

در ویدیویی که به تازگی منتشر شده است دختر بچه به سختی روی صندلی پشت موتور گره خورده است در حالی که به طور غیر قابل کنترل گریه میکند. ویدویی که اصلی آن را در این بخش از سرگرمی iran16  مشاهده می کنید به سرعت در میان کاربران های اجتماعی در چین منتشر شد و واکنش های تندی دریافت کرد، به گفته شانگهایلد پلیس موفق شد این را پیدا کند اما فقط به او هشدار داد که نباید این کار را تکرار کند.
واضح است که ما انسان های صبوری نیستیم و این چیزی نیست که به آن افتخار کنیم از طرفی گاهی بچه ها لجباز و سرسخت میشوند اما آیا مسئولیت ما به عنوان یک انسان بالغ این نیست که راه مناسب برای مقابله با آنها پیدا کنیم؟بستن آنها روی وسیله ی نقلیه و به اجبار به مدرسه بردنشان روش عاقلانه ای نیست.
داغ خفن :   ازدواج خفن زن 35 ساله زشت با 14 مرد +عکس