خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / کاظم افرندنیا بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت
مهره مار اصل
کاظم افرندنیا درگذشت,خبر فوت کاظم افرندنیا,درگذشت کاظم افرندنیا بازیگر ایرانی,فوت کاظم افرندنیا صحت دارد,کاظم افرندنیا بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت
کاظم افرندنیا درگذشت,خبر فوت کاظم افرندنیا,درگذشت کاظم افرندنیا بازیگر ایرانی,فوت کاظم افرندنیا صحت دارد,کاظم افرندنیا بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

کاظم افرندنیا بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

کاظم افرندنیا سینما و تلویزیون درگذشت

کاظم افرندنیا یکی از بهترین بازیگران سینما و تلویزیون لحظاتی پیش دار فانی را وداع گفت. کاظم افرندنیا سال 1324 و زاده شهرستان نائین یزد بوده است.

 

بازیگر «معمای شاه» که به دلیل سکته‌ مغزی در آی‌سی‌یو بستری شده بود، درگذشت. به نقل از ایسنا، «افرندنیا» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را داشت، هفته گذشته به دلیل آنچه پزشکان “مشکوک به خون‌ریزی مغزی” اعلام کرده بودند، راهی بیمارستان شد و صبح روز شنبه (۹ بهمن) دار فانی را وداع گفت.

 

پسر کاظم افرندنیا درگذشت این بازیگر را تایید کرد و گفت: پدرم در آی‌سی‌یو و در کما به سر می‌برد و صبح امروز از دنیا رفت. «کاظم افرندنیا» در تاریخی «معمای شاه» نقش تیمسار طوفانیان را ایفا کرده است. او بازیگر بسیاری از فیلم‌های تلویزیونی است که آخرین آنها با عنوان «جدایی» سال ۹۴ ساخته شد.

حتما بخوانید :   ازدواج بازیگر مشهور ایرانی با دختری ۴۳ سال کوچکتر از خودش +عکس

 

«افرندنیا» در سریال‌های «خون بها»، «مسافر زمان» و «» بازی کرده است. این بازیگر سال ۱۳۲۴ در نائین متولد شد. وی فارغ‌التحصیل هنرستان هنرهای زیبا بوده است.

 

«افرندنیا» بازیگری را در سال ۱۳۵۳ با بازی در فیلم «ناجورها» به کارگردانی سعید مُطلبی آغاز کرد. وی همچنین در  فیلم «سگ‌کشی» بهرام بیضایی هم ایفای نقش کرده بود.

کاظم افرندنیا بازیگر سینما و تلویزیون لحظاتی پیش درگذشت

«کاظم افرندنیا» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را داشت، هفته گذشته به دلیل آنچه پزشکان “مشکوک به خون‌ریزی مغزی” اعلام کرده بودند، راهی بیمارستان شد و صبح روز شنبه (9 بهمن) دار فانی را وداع گفت.

 

پسر کاظم افرندنیا درگذشت این بازیگر را تایید کرد و گفت: پدرم در آی‌سی‌یو و در کما به سر می‌برد و صبح امروز از دنیا رفت.

 

«کاظم افرندنیا» در سریال تاریخی «معمای شاه» نقش تیمسار طوفانیان را ایفا کرده است. او بازیگر بسیاری از فیلم‌های تلویزیونی است که آخرین آنها با عنوان «جدایی» سال ۹۴ ساخته شد.

حتما بخوانید :   پرفروش ترین بازیگر خارجی 2016

 

«افرندنیا» در سریال‌های «خون بها»، «مسافر زمان» و «ستایش ۲» بازی کرده است.

ماساژور صندلی ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *