کدام بازیکنان فوتبال قلیان می کشند؟

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    در حال حاضر تنها چند بازیکن از جمله آندو تیموریان و جواد نکونام قلیان نمی‌کشند.   بحث قلیان‌کشی در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ ساله‌ها موجب شد مروری داشته باشیم به بازیکنان نامداری که در این عرصه دستی بر آتش دارند.قلیان کشیدن به گفته دکتر ذوالفقارنسب ۱۰ برابر سیگار کشیدن ضرر دارد و متاسفانه این […]

کدام بازیکنان فوتبال قلیان می کشند؟
کدام بازیکنان فوتبال قلیان می کشند؟
در حال حاضر تنها چند بازیکن از جمله آندو تیموریان و جواد نکونام قلیان نمی‌کشند.

 

بحث قلیان‌کشی در اردوی تیم ملی زیر ۲۲ ساله‌ها موجب شد مروری داشته باشیم به بازیکنان نامداری که در این عرصه دستی بر آتش دارند.قلیان کشیدن به گفته دکتر ذوالفقارنسب ۱۰ برابر سیگار کشیدن ضرر دارد و متاسفانه این روزها بین بازیکنان جوان رواج پیدا کرده است.در بین بازیکنان نامدار کشورمان از دهه قبل تا به حال، بازیکنانی چون: خ.ع، ع.ک، م.س، م.ه و خیلی از نامدارهای دیگر قلیان می‌کشند. در بازیکنان حال حاضر کشورمان هم دو بازیکن تند و تیز تیم محبوب پایتخت، چند تن از بازیکنان نامدار تیم پرطرفدار شهرستانی و مدافع مستحکم تیم تهرانی قلیان می‌کشند و این موضوع امری طبیعی در ورزش کشورمان شده است.

بازیکنان جوان هم مطمئنا از همین بازیکنان الگو گرفته اند و دیده‌اند کشیدن قلیان هیچ مشکلی برای آنها ایجاد نکرده است و راه آنها را ادامه داده‌اند.

طبق شنیده‌ها در حال حاضر تنها چند بازیکن از جمله آندو تیموریان و جواد نکونام قلیان نمی‌کشند و اکثر بازیکنان مشکلی با این موضوع ندارند. در بین بازیکنان قدیمی هم گویا تنها بوده که سمت این چیزها نمی‌رفته.

 

منبع :

  • بازدید : 339 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 20 دی 92
برچسب ها


برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات