ایران16 / اخبار / حوادث / کشف جسد سالم پس از 9 سال در دریاچه گهر + عکس 18+
جسد , کشف جسد سالم , کشف جسد , پیدا شدن جسد , جسد در لرستان , کشف جسد بعد از 9 سال , کشف جسد در دریاچه گهر , پیداکردن جسد سالم , لرستان ,دریاچه گهر , جسدی سالم در دریاچه گهر

کشف جسد سالم پس از 9 سال در دریاچه گهر + عکس 18+

جسدی که 9 سال در «دریاچه گهر» نپوسید

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان از پیدا شدن جسدی سالم پس از گذشت 9 سال در دریاچه گهر خبرداد.

سرهنگ رضا شیراوژن در گفت و گو با ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد:جسد سالم مردی پس از گذشت 9 سال که در دریاچه گهر دورود مفقود شده بود شب گذشته پیدا شد.

وی ادامه داد:سال 86 در حریم دریاچه گهر مردی کرجی غرق و مفقود می شود و احتمال می رود این جسد مربوط به همان مفقودی است چون از آن سال به بعد تاکنون گزارشی مبنی بر مفقودی یا غرق شدن فردی در این دریاچه گزارش نشده است.

معاون فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد:9 سال پیش با مفقود شدن این فرد در دریاچه گهر خانواده وی در همان محل سنگ قبری به عنوان یادبود گذاشته و سالی یکبار در کنار آن حاضر می شوند.

 جسد

 کشف یک جسد سالم پس از 9 در لرستان

شیراوژن با بیان اینکه اکنون جسد پیدا شده از ساق پا به پایین و ساق دست به پایین از بین رفته اما مابقی بدن سالم است یادآورشد:البته هنوز مشخص نشده که این جنازه مربوط به همان کسی باشد که 9 سال پیش در این دریاچه مفقود شده است.

وی با اشاره به اینکه این جسد هم اکنون در پزشکی قانونی قرار دارد و کارهای مقدماتی برای مشخص شدن هویت این جسد در حال انجام است، خاطرنشان کرد:عوامل منتظر دستور دادستان هستند تا جهت شناسایی به خانواده مورد نظر تماس گرفته و مراحل احراز هویت به وسیله آزمایش DNA انجام شود.

کشف جسد سالم پس از 9 سال در دریاچه گهر + عکس 18+

منبع : ایسنا
دانلود آهنگ جدید ماکان بند 2 ستاره

دانلود آهنگ جدید ماکان بند دو تا ستاره