ایران16 / گالری عکس / کودک 2 ساله ایرانی دیلی میل را حیرت زده کرد! (+عکس)
خرید-مهره-مار-اصل

کودک 2 ساله ایرانی دیلی میل را حیرت زده کرد! (+عکس)

دیلی میل از اقدامات او به عنوان ایجاد کننده طوفان در شبکه های اجتماعی یاد کرده است و افزوده که همگان از میزان بالای انعطاف پذیری این شگفت زده شده اند.

روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با گزارشی یکی از استعدادهای آینده ژیمناستیک را معرفی کرده است: آرات حسینی. این پسربچه دو قادر به انجام حرکات پیچیده ژیمناستیک است.
این روزنامه بریتانیایی در ادامه می نویسد:”او زمانی شروع به یادگیری حرکات ژیمناستیک کرد که تنها نه ماه سن داشت. این کودک در حال حاضر بیش از 18 هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام دارد. پدر او امیدوار است که پسرش روزی به ستاره ای دست نیافتنی در عرصه ورزش تبدیل شود.”

دیلی میل در ادامه اشاره می کند که پشتک زدن ، حفظ تعادل در حین انجام حرکات سخت ژیمناستیک از کارهای و عجیب این کودک 2 ساله هستند. دیلی میل از اقدامات او به عنوان ایجاد کننده طوفان در شبکه های اجتماعی یاد کرده است و افزوده که همگان از میزان بالای انعطاف پذیری این کودک شگفت زده شده اند.

حتما بخوانید :   عکس های زیبای دختر مریم اوزرلی

آرات به همراه محمد و فاطمه پدر و مادرش در بابل در استان مازندران زندگی می کند. پدرش گفته که او 20 تا 30 دقیقه تمرین می کند و هیچ آموزش حرفه ای ندیده است.

صدام ایرانی اعدام شد

صدام ایرانی اعدام شد + جزئیات و عکس