خانه / اخبار / گذاشتن دوربین در اتاق پرو زنان در بوتیک ها+تصاویر
ایران16
 مهره مار اصل

گذاشتن دوربین در اتاق پرو زنان در بوتیک ها+تصاویر

دوربین مخفی در اتاق پرو در بوتیک های +

کارگذاشتن دوربین مخفی در اتاق پرو زنان در برخی بوتیک ها و دستگیری چند نفر از انجام این عامل و غیر انسانی. و هشدار و راهنمایی به تمامی ها برای خرید و پرو در مغازه ها. این بخش را حتما مطالعه کنید تا آگاهی بیشتر کسب کنید و لطفا به بقیه دوستان و آشنایان تذکر بدهید.

 

این روزها مساله امنیت و پخش عکس و های خصوصی است و جدای اینکه با پیشرفت های خوبی که در زمینه ساخت دوربین های مخفی که تشخیص آنها هم چندان آسان نیست میسر شده، زمان خوبی هست که این مطلب را نیز بخوانید.

 

دوربین مخفی در اتاق پرو زنان در بوتیک های کشور! (تصاویر)

مجله مراحم: در داخل اتاق پرو برخی از فروشگاه های پوشاک به روش های مختلف از خانم ها فیلمبرداری میشود. یکی از روش ها جاسازی دوربین در جا لباسی میباشد. خانم ها در هنگام استفاده از اتاق پرو به این مسئله حتما توجه و دقت کنند.

 

دوربین مخفی در اتاق پرو زنان در بوتیک های کشور! (تصاویر)

در برخی مغازه ها در خارج از اتاق پرو دوربین وجود دارد که بعضی از و زنان غافل از این مساله و با توجه به اینکه فروشنده خانم است و مغازه در مکانی خلوت از اتاق پرو با پوشش نامناسب خارج می شوند و مورد فیلمبرداری قرار می گیرند.

 

دوربین مخفی در اتاق پرو زنان در بوتیک های کشور! (تصاویر)

در بعضی از بوتیک ها ممکن است به جای آینه در اتاق پرو از رفلکس استفاده شود و … که باید توجه داشت که در آینه تصویر به اندازه قطر عقب تر تشکیل می شود چون جیوه آینه در پشت است ولی در رفلکس اینگونه نیست. برای تست انگشت خود را به بچسبانید و از پهلو به انگشت و تصویر آن نگاه کنید، اگر بین انگشت و تصویر آن فاصله ای نبود آینه نیست و رفلکس است.

 

دوربین مخفی در اتاق پرو زنان در بوتیک های کشور! (تصاویر)

از همه شما کاربران  انتظار دارم این موضوع را برای آشنایان خود مطرح کنید و نگذارید عده ای سودجو و فرصت طلب، آبروی فرد یا خانواده ای را مورد سوء استفاده قرار دهند.

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

X بستن تبليغات