اخیرا تصاویری از گوردسته جمعی منتسب به کشته شدگان و حجاج فوت شده در حادثه منا عربستان در شبکات اجتماعی منتشر شده است که در رابطه با واقعیت این تصاویر توضیح خواهیم داد. تصاویر گوردسته جمعی کشته شدگان حادثه منا در عربستان به تازگی تصاویری مبنی بر تدفین دسته جمعی کشته شدگان حادثه منا در […]

حادثه رمی جمرات ، گوردسته جمعی

اخیرا تصاویری از گوردسته جمعی منتسب به کشته شدگان و حجاج فوت شده در حادثه عربستان در شبکات اجتماعی منتشر شده است که در با واقعیت این توضیح خواهیم داد.

تصاویر گوردسته جمعی کشته شدگان در عربستان

به تازگی تصاویری مبنی بر تدفین دسته جمعی کشته شدگان حادثه منا در عربستان در شبکات اجتماعی منتشر شده است که به بررسی واقعیت این تصاویر خواهیم پرداخت.به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند.

حادثه رمی جمرات ، گوردسته جمعی

گور دسته جمعی کشته شدگان حادثه منا

گوردسته جمعی کشته شدگان حادثه منا در عربستان

 بنابر اظهارات سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت تعداد جان باختگان 228 نفر، تعداد مفقودین 248 نفر و تعداد مجروحان 27 نفر اعلام شد.

شایعه

پس از فاجعه ای که در منا اتفاق افتاد بازار شایعات در داخل کشورمان داغ شد. به تازگی برخی کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصویری مدعی شدند که حکومت در حال دفن دسته جمعی زائران بیت الله الحرام به خصوص زائران است.

حتما بخوانید   فیلم دلخراش از جان کندن حجاج زیر دست و پا در منا / سعودی ها حصار را نگشودند (16+)

حادثه رمی جمرات ، گوردسته جمعی

تصاویر شایعه گور دسته جمعی کشته شدگان حادثه منا

واقعیت چیست؟

اما واقعیت این است که این تصاویر مربوط به زلزله سال 92 پاکستان است که در آن تعداد زیادی از مردم این کشور جان خودشان را از دست دادند.

تعدادی از این تصاویر را مشاهده می کنید:

حادثه رمی جمرات ، گوردسته جمعی

حادثه رمی جمرات ، گوردسته جمعی

واقعیت گوردسته جمعی قربانیان حادثه منا در عربستان + تصاویر
منبع : فارس

منبع :

  • بازدید : 93
  • بدون نظر
  • انتشار : 07 مهر 94
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات