ایران 16سه شنبه 4 آبان 1395

تجاوز و قتل تازه عروس 30 روز بعد از عروسی

اللهم عجل لولیک الفرج :سلامتی و فرج صاحب الزمان و آمرزش اموات فاتحه مع الصلوات

فروش ویژه ست پالتو و تونیک زمستانه پرند

 فروش ویژه ست پالتو و تونیک زمستانه پرند

ست پالتو و تونیک زمستانه پرند به همراه سنجاق سینه به عنوان هدیه. با طراحی فوق العاده شکیل ایرانی. هدیه ای مناسب برای خانم های شیک پوش و مشکل پسند. این آخرین نیاز شما برای زیبایی است! در طراحی این پالتو از چندین خلاقیت استفاده شده که آن را از دیگر محصولات موجود در بازار جدا می کند، که از جمله موارد می توان به ارائه این پالتو در قالب یک ست پالتو و تونیک اشاره کرد که یک پوشش کامل از لحاظ رنگ و طرح را در کنار هم فراهم آورده و دغدغه شما را از لحاظ ست کردن کار با پوشش زیرین آن راحت می کند. دو طرف پالتو با یک سنجاق چوبی زیبا به هم اتصال پیدا می کند که زیبایی کار را دو صد چندان می کند. در طرح چاپ شده روی کار سعی شده از دیگر طرح های دیده شده، جدایی گرفته و شکل تازه ای را برای کار به ارمغان بیاورد. پارچه دوخت این پالتو به رنگ خاکستری تیره و از بهترین پارچه ی فوتر می باشد. سایز این محصول به نوعی بوده که برای همه افرادی که دارای سایز 36 تا 42 می باشند قابل استفاده است. زمستان امسال را متفاوت آغاز کنید ... روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

..

تجاوز و قتل تازه عروس 30 روز بعد از عروسی

تجاوز و قتل تازه عروس 30 روز بعد از عروسی (2)

پسر جوان که صورتی استخوانی و سبزه داشت، یک لیوان چای برای زن جوان برد و سینی را روی میز کناری گذاشت و به زن جوان حمله ور شد و او را مورد آزار و اذیت قرار داد و به قتل رساند.

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1394
بازدید : 1696 نفر

 

 جز زن جوان و آبدارچی کسی در شرکت نبود. پسر جوان که صورتی استخوانی و سبزه داشت، یک لیوان چای برای زن جوان برد و روی میزش گذاشت.  پشتش را به او کرد اما ناگهان ایستاد.سینی را روی میز کناری گذاشت و به زن جوان حمله ور شد و او را مورد آزار و اذیت قرار داد و به قتل رساند.

تجاوز و قتل تازه عروس 30 روز بعد از عروسی (3)
زن جوان تنها ٣٠ روز پس از مراسم عروسی اش، جان خود را از دست داد. اینها بخشی از پرونده ای است که صبح دیروز در شعبه ٧۴ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عبداللهی مورد رسیدگی قرار گرفت.
ساعت ١٠:۴۵ دیروز مردی ٢٧ ساله را به اتهام آزار و اذیت و قتل زنی جوان در ٣١ فروردین سال گذشته، به این شعبه منتقل کردند. در جلسه دادگاه، دو سرباز در دو طرف متهم نشستند و دو خواهر او نیز پشت سرش آرام گرفتند. آنها نگران بودند. در چند قدمی آنها، شوهر، خواهر و دایی مقتول به روبه رو خیره شده بودند.  در آغاز جلسه، اولیای دم خواستار صدور حکم قصاص متهم شدند.
پس از آن وکیل آنها پشت جایگاه ایستاد و به شرح حادثه پرداخت. او گفت: «این حادثه ساعت ٨ صبح ٣١ فروردین پارسال اتفاق افتاد. در آن روز سمیه که تازه ٣٠ روز از ازدواجش گذشته بود، به شرکت رفت. او چهارمین روز بود که به عنوان منشی استخدام شده بود. در آن روز همه کارکنان به غیر از متهم، برای شرکت در یک نمایشگاه رفته بودند و سمیه با متهم در شرکت تنها بود. او وقتی به شرکت رسید، پشت کامپیوترش نشست تا کارش را شروع کند.
حدود ساعت ٨ صبح، متهم یک لیوان چای برای او آورد اما به یک باره به سمت سمیه حمله ور شد. سرش را چند بار به دیوار و زمین کوبید و وقتی او از حال رفت، نیت شوم خود را عملی کرد.»
فضای دادگاه تحت تاثیر حرف های وکیل قرار گرفته بود. متهم سرش را پایین انداخته بود و خواهرانش به روبه رو نگاه می کردند. شوهر، خواهر و دایی مقتول نیز هر لحظه بر شدت گریه های شان افزوده می شد.
وکیل جوان، ادامه داد: متهم پس از آزار و اذیت، چند ضربه به سر و صورت سمیه زد و او را به قتل رساند. پس از آن جسدش را در یک گونی گذاشت و در انباری شرکت مخفی کرد. دوباره به صحنه جرم برگشت و با پاک کردن لکه های خون و آثار به هم ریختگی در اتاق محل جنایت، سعی کرد طوری وانمود کند که کاری انجام نداده است. او چند ساعت بعد، از شرکت خارج و متواری شد تا سرانجام، چند ماه بعد در حالی که قصد داشت از مرزهای شرقی به خارج از کشور فرار کند، در یک اتوبوس شناسایی و دستگیر شد. من به وکالت از اولیای دم، از دادگاه تقاضای قصاص متهم را دارم.
 وکیل در کنار خواهر مقتول نشست. حادثه یک سال پیش برایش زنده شده بود. نوبت به متهم رسید، مامور همراه دستبندش را باز کرد و او پشت جایگاه ایستاد. مهرداد درباره حادثه گفت: من سه سال در این شرکت آبدارچی بودم. از چند وقت پیش مشکلات خانوادگی داشتم و پدرم نمی گذاشت زنم را از زابل به تهران بیاورم. وقتی خانم منشی آمد با هم درگیر شدیم. خودم هم نمی دانم چه شد.صدای متهم بسیار آرام بود.
قضات دادگاه چند بار از او خواستند تا علت درگیری را شرح دهد. اما او می گفت نمی داند چرا درگیر شده است. پس از آن ریاست دادگاه بخشی از اعترافات متهم را از روی برگه بازجویی خواند.
 تجاوز و قتل تازه عروس 30 روز بعد از عروسی (1)
متهم در بازجویی ها گفته بود: ٧:٣٠ صبح فروردین، رییس شرکت زنگ زد و گفت خانم منشی دارد می آید شرکت، شما آنجا را تمیز کنید، خانم منشی هم تلفن ها را جواب می دهد. طرف های ساعت ٨ صبح، خانم منشی آمد. رییس شرکت دوباره به من زنگ زد و پرسید که خانم منشی آمده یا نه. من هم گفتم که او آمده و پشت میزش نشسته. بعد از آن به آبدارخانه رفتم و یک چایی برای خانم منشی ریختم. او از من پرسید که مهندس و بچه ها نمی آیند؟ من هم گفتم که همه رفته اند نمایشگاه. خانم منشی دوباره از من پرسید چند سال است در شرکت کار می کنم که من هم گفتم سه سال. در این هنگام هیچ کس در شرکت نبود.  من در یک لحظه به سمت او حمله کردم. او از دستم فرار کرد و یک لیوان را از روی میز برداشت و به زمین کوبید. لیوان خرد شد. او می خواست از در برود بیرون اما من نگذاشتم. سرش را چند بار به دیوار زدم. وقتی بی حال شد به او تعرض کردم. وقتی متوجه شدم کشته شده، جسدش را در گونی گذاشتم و به انباری شرکت بردم. بعد برگشتم و خون ها را پاک کردم. بعد از آن یک بلیت گرفتم. می خواستم به زابل بروم که در راه، ماموران پلیس راه بیرجند در اتوبوس دستگیرم کردند.» پس از ثبت اعترافات متهم، رییس دادگاه برای رسیدگی به اتهام تعرض، جلسه را غیرعلنی اعلام کرد.
صدای خواهر مقتول در راهروی دادگاه پیچید:باید بکشندش بالای دار، الان دارد می گوید نمی دانم چه شده. خواهرم را کشته، بمیرم برایت سمیه. ساعت ١٢:٠٠ ظهر، جلسه غیرعلنی ٢٠ دقیقه ای رسیدگی به اتهام تعرض به پایان رسید و بار دیگر جلسه علنی شد. متهم هنوز پشت جایگاه ایستاده بود.
او اتهام آزار و اذیت را رد کرده بود؛ او در آخرین دفاع خود گفت: «من اتهام قتل را قبول دارم اما به او تعرض نکردم. اشتباه کردم.» با این دفاع متهم، وکیل اولیای دم رو به شوهر مقتول کرد و پرسید: شرکت دوربین مداربسته ندارد؟ مرد جوان گفت: فکر کنم داشته باشد…

برچسب ها :

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

ساعت کاسیو بند چرم - مدل Golden 506. طراحی بی نظیر و فوق العاده شیک، فریم و قفل طلایی مطابق با سلیقه جوانان. دارای تقویم روز شمار. دارای جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض. ساعت مچی Casio Gold-506 یکی از جدیدترین مدل های عرضه شده کمپانی معتبر کاسیو می باشد. این ساعت دارای بند چرم بسیار با کیفیت و صفحه شیشه ای ضدخش می باشد که در 2 رنگ بند مشکی و قهوه ای و همچنین صفحه سفید و مشکی عرضه شده است. این ساعت دارای تقویم روز شمار می باشد و تا 80 درصد نیز ضد آب است. هم اکنون می توانید ساعت مچی کاسیو Gold-506 را همراه با جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض با قیمت استثنایی از فروشگاه میهن استور سفارش دهید.
نظرات و ارسال نظر