ایران 16دوشنبه 3 آبان 1395

شارژ تلفن همراه با نوشیدنی‌ها

اللهم عجل لولیک الفرج :سلامتی و فرج صاحب الزمان و آمرزش اموات فاتحه مع الصلوات

..تلفن همراه,شارژ تلفن همراه,شارژ موبایل با نوشیدنی ها,شارژ وسایل الکترونیکی به وسیله نوشیدنی

شارژ تلفن همراه با نوشیدنی‌ها
پژوهشگران دستگاهی ساخته اند که تلفن همراه ر ا با یک فنجان چای داغ یا یک لیوان نوشابه سرد شارژ می‌کند.
شرکت آمریکایی سازنده این دستگاه مدعی است، این فناوری، گرمای چای داغ یا نوشابه سرد را به برق مورد نیاز برای تلفن همراه تبدیل می کند.
این دستگاه سبک وزن دو طرفه، قابل حمل نقل است و می توان به راحتی آن را داخل کیف گذاشت و به هر جا برد.
این دستگاه به موتور استرلینگ مجهز است که فقط از گرما برای روشن شدن و تولید برق استفاده می کند. موتورهای استرلینگ در سال 1816 ابداع و رقیبی برای موتور بخار شدند اما استفاده از آنها محدود بود چرا که انرژی تولید شده آنها برای بلند مدت، کافی نبود.
آزمایشگاه اپیفانی از مواد مدرن و جدید برای استفاده از این فناوری به شیوه متفاوت تری استفاده کرده و می توان گفت مهمترین مساله تحولی در اندازه این موتور صورت گرفته است.
نمونه اولیه این دستگاه که E Puckنام دارد به اندازه ته یک لیوان است از این رو می توان به سادگی آن را حمل و نقل کرد. این دستگاه دو طرفه است: سمت آبی برای نوشیدنی های سرد و سمت قرمز برای نوشیدنی های داغ.
به گفته سازندگان این دستگاه، نوشیدنی های داغ روش بهینه سازی شده برای شارژ وسایل الکترونیکی است.
این دستگاه یک درگاه USBدارد که می توان از طریق آن، وسایل الکترونیکی را به دستگاه متصل و برق مورد نیاز برای شارژ را به دست آورد. این دستگاه جدید می تواند آی فن، آی پاد و دیگر وسایل الکترونیکی دارای درگاه USBرا شارژ کرد.
آزمایشگاه ایپفانی مدعی است در شرایط ایده آل، این دستگاه می تواند تلفن همراه را با همان سرعتی شارژ کند که آن را به پریز برق دیواری می زنید.
البته این در شرایطی است که بخواهید تلفن همراه را با نوشیدنی داغ شارژ کنید چرا که شارژ تلفن همراه با نوشیدنی سرد اندکی به زمان بیشتر نیاز دارد.

منبع:konjkav.com

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

ساعت کاسیو بند چرم - مدل Golden 506. طراحی بی نظیر و فوق العاده شیک، فریم و قفل طلایی مطابق با سلیقه جوانان. دارای تقویم روز شمار. دارای جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض. ساعت مچی Casio Gold-506 یکی از جدیدترین مدل های عرضه شده کمپانی معتبر کاسیو می باشد. این ساعت دارای بند چرم بسیار با کیفیت و صفحه شیشه ای ضدخش می باشد که در 2 رنگ بند مشکی و قهوه ای و همچنین صفحه سفید و مشکی عرضه شده است. این ساعت دارای تقویم روز شمار می باشد و تا 80 درصد نیز ضد آب است. هم اکنون می توانید ساعت مچی کاسیو Gold-506 را همراه با جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض با قیمت استثنایی از فروشگاه میهن استور سفارش دهید.
نظرات و ارسال نظر