ایران 16شنبه 1 آبان 1395

کشف حجاب علنی دختر کرجی

اللهم عجل لولیک الفرج :سلامتی و فرج صاحب الزمان و آمرزش اموات فاتحه مع الصلوات

..کشف حجاب علنی دختر کرجی

http://media.jamnews.ir/Original/1392/10/27/IMG20374476.JPG

 

خبر کشف حجاب علنی دختری در کرج، چند روز در سایت ها و خبرگزاری ها منتشر شد. عکس این دختر که بدون حجاب در خیابان قدم می زد، به سرعت پخش شد و سر و صداهایی به پا کرد. کاربران زیادی این خبر را در صفحات خبرگزاری ها خواندند و به فکر فرو رفتند. دختری ایرانی، بدون هیچ گونه پوششی برای موهایش، از خانه خارج می شود و زیبایی خود را به نمایش می گذارد.

 

انتشار این خبر، هر ایرانی مسلمان را سخت به فکر فرو خواهد برد. چه شده است؟ جوان ایرانی دارد به کدام سو می رود؟

 

شاید برای قضاوت کمی زود باشد، اما دور از منطق نیست که بگوییم انگار دارد همان تفکر رضاخانی دوباره در میان ما شکل می گیرد، تفکری که تمدن و پیشرفت و روشنفکری را با بی حجابی و آزادی مطلق همراه می داند و منطق دینی را با منطق علمی ناسازگار می داند. شاید هم بهتر باشد به جای آن که بگوییم این تفکر در حال شکل گیری مجدد است، بگوییم در حال سیر از مرحله ی بالقوه به مرحله ی بالفعل است. گویا این عطش سیری ناپذیر برای جداکردن دین از علم و از سیاست و از زندگی امروز دارد بیش از هر روز دیگری خودنمایی می کند.

 

شاید بخشی از این اتفاق ناگوار، برمی گردد به اتخاذ برخی سیاست های غلط دولتمردان؛ یکی در بخش سیاست گذاری های حوزه ی عفاف و حجاب، یکی در سیاست گذاری های بخش فرهنگی و آموزشی، یکی در بخش سیاست گذاری های بخش خانواده و … . البته کوته فکری و خامی است اگر برخی بگویند که این ها، نتیجه ی روی کار آمدن دولت جدید در کشورمان است. این حرف ها همه اش مصداق پاک کردن صورت مسئله است، نه حل کردن مسأله. دیگر همه ی ما می دانیم که حجاب و عفاف، با گشت ارشاد درست نمی شود ، با تعهد گرفتن و زور و اجبار هم به جایی نمی رسد. شاید وقت آن رسیده است که کمی چشم هایمان را باز کنیم و نگاهی به سیاست گذاری های کلان بخش خانواده بیفکنیم. رشد نزدیک به ده درصدی طلاق و کاهش نزدیک به ۵ درصدی ازدواج، باید زنگ خطر سرسام آوری باشد که گوشمان را آزار بدهد و مغزمان را به تفکر وا دارد.

 

برهنگی، بیماری عصر ماست، این جمله ی زیبا و تأمل برانگیز، جمله ای کوتاه است از نامه ی زیبای چارلی چاپلین برای دختر بازیگرش، ژرالدین. رقاصه ی دوره گرد خیابان های تاریک لندن، که درد فقر و بی خانمانی را چشیده و شکستن غرورش را به هنگام دریافت سکه از رهگذران خیابان ها احساس کرده، روزی به نابغه ی سینمای جهان تبدیل شد. از میان همه ی فرزندانش، تنها ژرالدین بازیگری را از او به ارث برد. چارلی در نامه ای به او از زندگی دیروز و امروز و فردا برای دخترش می گوید و می نویسد:

 

برهنگی، بیماری عصر ماست، و من پیرمردم و شاید که حرف های خنده دار می زنم. اما به گمان من، تن عریان تو باید مال کسی باشد که روح عریانش را دوست می داری. بد نیست اگر اندیشه ی تو در این باره، مال ده سال پیش باشد؛ مال دوران پوشیدگی. نترس، این ده سال ترا پیرتر نخواهد کرد

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

ساعت کاسیو بند چرم - مدل Golden 506. طراحی بی نظیر و فوق العاده شیک، فریم و قفل طلایی مطابق با سلیقه جوانان. دارای تقویم روز شمار. دارای جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض. ساعت مچی Casio Gold-506 یکی از جدیدترین مدل های عرضه شده کمپانی معتبر کاسیو می باشد. این ساعت دارای بند چرم بسیار با کیفیت و صفحه شیشه ای ضدخش می باشد که در 2 رنگ بند مشکی و قهوه ای و همچنین صفحه سفید و مشکی عرضه شده است. این ساعت دارای تقویم روز شمار می باشد و تا 80 درصد نیز ضد آب است. هم اکنون می توانید ساعت مچی کاسیو Gold-506 را همراه با جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض با قیمت استثنایی از فروشگاه میهن استور سفارش دهید.
نظرات و ارسال نظر