۸ مدل جدید و زیبا برای آرایش چشم دختر خانمهایی که نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یک لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .   کاملا ًدودی  هر دختر خانمی نیاز دارد که یاد بگیرد چگونه این نوع  کلاسیک از چشم را […]

۸ مدل جدید و زیبا برای آرایش چشم

۸ و برای چشم

8 مدل زیبا برای آرایش چشم
خانمهایی که نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یک لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .
 
کاملا ًدودی 
هر دختر خانمی نیاز دارد که یاد بگیرد چگونه این نوع  کلاسیک از چشم را کامل نماید . با ترکیب سایه مشکی  بر روی هر دو پلک و خط مژه های پایینی به تاثیر فوق العاده دراماتیک چهره کیم کارداشیان Kim Kardashian دست خواهید یافت .

خلاقیت هنری متالیک 

با زدن سایه های متالیک رنگهای برنزی ، نقره ای و یا طلایی بر روی پلک هایتان ،مدل روشن چشمان ایوان راشل وود Evan Rachel Wood را کپی نمایید .

چشمان کاملاً گربه ای 

چشمان گربه ای لائورن کونراد Lauren Conrad برای هر مدل چشم جذابیت دارد و برای تمام روز می توان از این مدل آرایش استفاده کرد . بدین منظور در صورتی که لرزش دست ندارید از خط چشمهای مایع و در غیر این از خط چشمهای ژله ای با برس کوچک زاویه دار استفاده نمایید.

حتما بخوانید   خاطرات خفن کودکی بازیگران ایرانی +عکس

سایه رنگی 

دختر خانمهایی که نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یک لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .  برای حفظ توازن مابقی صورتتان را ساده و روشن بگذارید .
 صورتی بدون آرایش 
به مانند راشل مک آدامز Rachel McAdams تنها با استفاده از یک خط چشم  و یک ریمل بلند کننده مژه و سادگی صورت خودتان را حفظ کنید .

طرفداران  و عاشقان خط چشم 

کیارا Ciara با کشیدن یک خط چشم کلفت در مژه های بالا و پایین خود بر تاثیر و شدت نگاه خود افزوده است .

مژه های فوق العاده و محشر 

با استفاده از مژه های مصنوعی  و سایه های براق چرب برای برجسته تر کردن آنها، چشمهانی  شبیه چشمان پر جنیفر لوپز داشته باشد .

خط چشمهای شاد 

برای به چشم آمدن نه تنها یک بلکه دو رنگ براق و روشن می توانید روی کتی پری Katy Perry حساب کنید . این نوع خط چشم برای مهمانی ها مناسب است و می بایست از رنگهای مکمل مثل سبز و صورتی یا  سبز آبی با زرد استفاده کرد . 


تهیه و ترجمه : سبک زندگی سیمرغ
حتما بخوانید   فعالیت چهره های سرشناس ایرانی در شبکه های اجتماعی

منبع :

  • بازدید : 222
  • بدون نظر
  • انتشار : 25 شهریور 93
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات