خانه / اخبار / حوادث / 90 دختر و پسر در تور مختلط تفریحی سپیدان دستگیر شدند
مهره مار اصل
...
90 دختر و پسر در تور مختلط تفریحی سپیدان دستگیر شدند

90 دختر و پسر در تور مختلط تفریحی سپیدان دستگیر شدند

دبیر قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان از 90 و در قالب تور تفریحی درسپیدان خبرداد.

سرهنگ رستمی دبیر قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه تعداد 90 دختر و پسر جوان در قالب تور مختلط تفریحی وگردشگری در ارتفاعات روستای ارشیری سپیدان مشغول به تفریح هستند با اخذ مجوزهای قانونی با هماهنگی نیروی انتظامی به منطقه مذکور اعزام و با هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان ودر روز وفات حضرت خدیجه (س) برخوردکردند.

سرهنگ رستمی افزود: بسیجیان قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان با هماهنگی مراجع قضایی و طی مراحل قانونی به ارتفاعات روستای اردشیری این شهرستان مراجعه کرده و افراد را که در آب مشغول تفریح و آب بازی بودند را کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات مقداری مشروبات الکی از این تور کشف شد.

حتما بخوانید :   دستگیری معروف ترین اراذل و اوباش تهران و کشور + تصاویر

سرهنگ رستمی بیان کرد: راهنمای این تور با اخذ مجوز کوهنوردی تعدادی دختر و پسر را ثبت نام کرده بود و قصد داشت به اصطلاح تور کوهنوردی برگزار کند.

وی اظهار داشت: مسئولان مربوطه ورزش Sport باید در اعطای مجوز به این تور‌ها با مجموعه نیروهای انتظامی هماهنگی لازم را داشته باشد.

دبیر قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان تصریح کرد: خانواده‌ها باید مراقب رفت و آمد‌ها، دوستی‌ها و مسافرت‌های فرزندان خود باشند چنان که پس از دستگیری اعضای این تور بسیاری از خانواده‌ها اطلاعی از برگزاری این تور نداشتند.

سرهنگ رستمی اضافه کرد: مجموعه قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر سپاه سپیدان به همراه مجموعه نیروی انتظامی شهرستان در برخورد با تورهایی که قوانین اسلامی را رعایت نمی کنند، هیچگونه کوتاهی نخواهد کرد.

مهره مار اصل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *