خانه / اخبار / خواندنی و دیدنی / ماجرای مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی
ماجرای مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+
ماجرای مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

ماجرای مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

ماجرای مشاهده های در +تصاویر 18+

 

به گزارش ایران 16 تصاویر ترسناک زیر مدتیست در فضای مجازی دست به دست میچرخد و گفته میشود این موجودات را در سیستان و بلوچستان، عربستان و ایران دیده اند .این جن ها در عربستان سعودی در منطقه های وادی الجن (تپه جن)، ابها (شهر جن های مسلمان)، و در کشور یمن در لنز کمره و ایران قبرستان جن ها در سیستان و بلوچستان نیز دیده شده اند.

جزئیات مشاهده جن های هولناک در ایران +تصاویر 18+

تصویری که از جن های مسلمان در سایت ها و پیج های اینستاگرام جنجالی به پا کرده است و باعث وحشت شده، جنجال زیادی به پا کرد اما در واقع این ماجرا علی رغم واقعی بودن عکسها حقیقت ندارد.چرا که به گزارش ایران ناز عکسها متعلق به جن و روح نیست !!

 

یکی از این تصاویر که موجودی سفیدپوش را نشان می دهد که صورتش را به سمت دوربین چرخانده است، در حقیقت شیطنت چند بچه ی بازیگوش در شهر رمثا در کشور اردن است که در قبرستان ها با پوشیدن سفید و زدن ماسک، مردم را می ترساندند.

حتما بخوانید :   عکس های ساناز زرین مهر قبل کشف حجاب در ایران

 

و تصویرِ سر موجود ناشناخته ای که به دوربین نگاه می کند و پای جن چندی است در های اجتماعی به عنوان جن یا گونه ای منقرض شده از حیوانات منتشر گردیده، این عکس در حقیقت حاصل مهارت متخصصین تاکسیدرمی در ساختن نمونه های عجیب و غریبی با استفاده از باقیمانده پوست و موی حیوانات است. این نمونه ها بر اساس یک موجود افسانه ایِ قدیمی به نام Swamp Booger در منطقه کارولینای جنوبی و فلوریدا ساخته می شوند و این آثار هنری را به گردشگران آن مناطق به می رسانند.

swamp_boogers4

یکی از منابع انتشار این شایعه، یکی از های کشور پاکستان است که با درج این تصاویر، ادعای دیدن این موجودات را در اسلام آباد پاکستان مطرح کرده است و به سرعت این شایعه در ایران و عربستان پخش و باعث ترس مردم شد.

ایران ناز

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
حتما بخوانید :   عکس های خوشکل بازیگران و هنرمندان ایرانی در سال ۱۳۹۵

مطلب پیشنهادی

پسری با بینی عجیبی به شکل بیضه (تصاویر)

پسری با بینی عجیبی به شکل بیضه (تصاویر)   بیماری عجیبی که صورت پسر نوجوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *