خوشکل ترین مانکن آمریکایی در ۳۴ سالگی درگذشت   خبر سکته مغزی مانکن جذاب آمریکایی تاثر عده ی کثیری از مردم آمریکا را برانگیخت . به گزارش پارس ناز سکته مغزی باعث مرگ مانکن جوان شد .کتی می مانکن جذاب و جوان آمریکایی در سن ۳۴ سالگی بخاطر سکته مغزی درگذشت!   کتی می katie […]

خوشکل ترین مانکن آمریکایی در ۳۴ سالگی درگذشت

زیباترین مانکن آمریکایی در 34 سالگی درگذشت +عکس

آمریکایی در ۳۴ سالگی درگذشت

 

خبر سکته مغزی مانکن آمریکایی تاثر عده ی کثیری از مردم آمریکا را برانگیخت . به گزارش پارس سکته مغزی باعث مرگ مانکن جوان شد .کتی می مانکن و جوان آمریکایی در سن ۳۴ سالگی بخاطر سکته مغزی درگذشت!

 

کتی می katie may  مدل و مانکن سرشناس روز ۵ شنبه بخاطر سکته مغزی درگذشت.کتی می ۳۴ سال سن داشت و در پنسیلوانیا به دنیا آمده بود.او که به همراه ۷ ساله اش تنها زندگی می کردند, هفته گذشته احساس گردن درد شدیدی داشت و به پزشک مراجعه کرد.

زیباترین مانکن آمریکایی در 34 سالگی درگذشت +عکس

پزشکان متوجه مسدود شدن شریان کاروتید در وی شدند که منجر به کاهش خون رسانی به مغز شده و سرانجام باعث سکته مغزی شخص می شود.کتی می در آخرین مصاحبه اش گفته بود که درحال حاضر سخت کار می کند تا بتواند زندگی خوبی را دختر ۷ ساله اش بوجود آورد.

حتما بخوانید   سری جدید عکس بازیگران در شبکه‌های اجتماعی 19

 

پس از اعلام خبر درگذشت این مانکن سرشناس, صندوقی برای حمایت از دختر کتی آماده شد و طرفدارانش مشغول پرداخت مبلغی برای حمایت از این دختر ۷ ساله می باشند.از روز ۵شنبه تا بحال نزدیک به ۱۰هزار دلار جمع آوری شده است.

 

 

منبع :

  • بازدید : 97
  • بدون نظر
  • انتشار : 21 بهمن 94
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات