ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر
خرید-مهره-مار-اصل
رابطه شريفي‌نيا با بازيگران خارجي/ عشق اول و آخر شهاب حسيني!+تصاوير

رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

خواندنی‌های منتشر نشده بازیگران؛

باشگاه خبرنگاران، اهالی هنر در کنار حرفه فعالیت خود رازهای اسرار آمیز و نهفته‌ای دارند که در این بخش به گزیده‌ای از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

دوستی و رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

دو بازیگر سینمای ایران “لادن مستوفی” و “مژده شمسایی” همسر دو کارگردان “شهرام اسدی” و “بهرام بیضایی” هستند با این تفاوت که شمسایی فقط در فیلم‌های همسرش بازی می‌کند اما اسدی با حضور مستوفی در آثار کارگردان‌های دیگر مشکلی ندارد.

دوستی و رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

بسیاری از بازیگران مطرح در رشته‌های دانشگاهی غیر هنری درس خوانده‌اند اما در میان آن‌ها “گلاب آدینه” که لیسانس رشته اقتصاد سیاسی دارد، شاید نامربوط‌ترین تحصیلات با حرفه خود را داشته باشد.

دوستی و رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

“مهران مدیری”، زمانی که وضعیت مالی شبکه پنج تلویزیون خوب نبود به دعوت پورمحمدی و با موافقت رئیس سازمان با سریال “پاورچین” به تلویزیون آمد و ظرف سه ماه مشکل مالی شبکه پنج به لطف جذب آگاهی‌های بازرگانی برطرف شد.
دوستی و رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

“مهران غفوریان”، برای هیچ چیز به اندازه کفش‌هایش ارزش قائل نیست. او در زمان دانشجویی گرچه وضعیت مالی فوق العاده‌ای نداشت اما بعضاً برای خرید هر جفت کفش صد هزار تومان هزینه می‌کرد و موجب حسادت بعضی همکلاسی‌هایش می‌شد.

“ابراهیم شیبانی”، کارگردان “زهر عسل”، “صحنه جرم” و “ورود ممنوع” همان پسر جوانی است که در “زیر پوست شهر” با گلاب آدینه و فروتن همبازی بود او در 22 سالگی “زهر عسل” را ساخت تا جوان‌ترین کارگردان فیلم‌های بلند سینمایی ایران لقب بگیرد.

“حسین یاری”، از نظر بسیاری از دوستانش می‌توانست به عنوان بازیکن فوتبال موقعیت بهتری داشته باشد تا بازیگر سینما و تلویزیون دریبل‌های حسین یاری از تکنیک خداداد عزیزی کمتر نیست.

حتما بخوانید :   خوابیدن زن شوهردار در آغوش مرد غریبه و خفه کردن همسرش

“ماهایا پطروسیان”، در دبستان فرانسوی ژاندارک که مدرسه‌ای دو زبانه بود درس خواند اما بعد از گذشت سال‌های طولانی الان تسلط چندانی روی زبان فرانسوی ندارد او حدود یکسال و اندی پیش مسلمان شد.

“شاهرخ فروتنیان” بازیگر فیلم‌های “مارمولک”، “شام آخر” و “کافه ستاره” به نقاشی و مجسمه سازی علاقه زیادی دارد و به خاطر دنیای خاصی که برای خودش در عرصه هنرهای تجسمی درست کرد، به بسیاری از پیشنهادهای بازیگری جواب منفی می‌دهد.

دشمنان محمدرضا شریفی نیا، از اوایل سال 84 این موج را ایجاد کردند که او اصلاً بازیگر خوبی نیست و فقط پشت دوربین است به همین دلیل که علاقه چندانی به بازیگری ندارد از همان زمان تصمیم گرفت در تمام پروژه‌های سینمایی ولو به بسیار کوتاه بازی کند. او با وجود کوتاهی نقش‌هایش جزء پرکارترین بازیگر سینمای ایران است.

“عزت الله انتظامی”، از کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت اما به دلیل آن که نمی‌خواست از این شاخه به آن شاخه بپرد تصمیم گرفت هیچ حرکتی در موسیقی انجام ندهد در عوض هر سه فرزند او موسیقی دان هستند که از میان آن‌ها مجید در ایران فعالیت می‌کند و دو پسر دیگرش در اروپا از راه موسیقی زندگی می‌کنند.

“محمدحسین لطیفی”، فیلمی ساخت با نام “عروس فراری” اما مسئولان خواستار تغییر نام آن شدند زیرا در سال‌های پیش از انقلاب فیلمی به نام ساخته شده است به همین علت لطیفی اسم “عینک دودی” را برای فیلمش انتخاب کرد اما چند سال بعد مسئولان جدید به بهرام کاظمی اجازه دادند اسم فیلمش را به “عروس فراری” بگذارد.

حتما بخوانید :   لذت اولین رابطه جنسی برای زنان

“بهرام رادان”، زودتر از بسیاری از بازیگران سینمای ایران سیگاری شد اما در یک تصمیم فوق العاده اوایل سال 85 سیگار را برای همیشه ترک کرد.

“شهاب حسینی” در دانشگاه با همسرش آشنا شد و برای اولین و آخرین بار عاشق شد بررسی‌های آماری نشان می‌دهد در جدایی بازیگران سینما از همسرانشان خانم های بازیگر نسبت به آقایان هنرپیشه پیشرفت قابل توجهی داشتند.

“محمدرضا شریفی نیا”، با بسیاری از بازیگران سینمای هنر از جمله شاهرخ خان آشناست و معمولاً هر ماه با آنان مکاتبه دارد.

دوستی و رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

“مهناز افشار”، سال 82 با پیشنهاد مالی خوبی برای تبلیغ محصولات یک کمپانی خارجی مواجه شد و حتی برای بیلبوردهای تبلیغاتی این کمپانی گرفت اما مسئولان عالی رتبه به دلیل شباهت چهره افشار با یکی از خوانندگان قدیمی اجازه ندادند او در تبلیغات مذکور ظاهر شود.

رابطه شریفی‌نیا با بازیگران خارجی/ عشق اول و آخر شهاب حسینی!+تصاویر

سه خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی

3 خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی