لحظه حمله به دختر با شی نوک تیز در تهران!

حمله-به-دختر-در-تهران

(تصاویر) لحظه حمله به یک دختر با شی نوک تیز در تهران!

“بنده مدت چهار سال است که متأهل هستم، مدتی است که با همسرم دچار مشکل شدم طوری که همسرم خانه را ترک کرده است؛ به همین علت از تمامی زنان متنفر شدم و تصمیم به انتقام‌گیری گرفتم، یک شیء نوک‌تیز داشتم که آن را برداشته و سوارموتورسیکلت شدم، در خیابان‌های شهر به دنبال خانم‌ها می‌رفتم و در مکانی خلوت [با جسم تیز]به آن‌ها می‌زدم، مدتی است که از لحاظ روانی تحت فشار قرار دارم؛ به همین علت اقدام به این کار می‌کردم، بیشتر در مناطق خانی‌آباد، نازی‌آباد، خیابان نبرد و افسریه این کار را می‌کردم.

(تصاویر) لحظه حمله به یک دختر با شی نوک تیز در تهران!

سردار علیرضا لطفی، از بازداشت موتورسواری خبر داد که طی چند روز گذشته اقدام به مجروح کردن تعدادی از بانوان در مناطق مختلف شهر تهران کرده بود.

به گزارش تسنیم، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی چندین فقره جرح عمدی تعدادی از بانوان در مناطق مختلف شهر تهران توسط راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، پرونده‌ای در این رابطه در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل و اقدامات پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ویژه قرار گرفت.

تمامی شکات پرونده در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که به صورت پیاده در حال تردد بودند که فردی موتورسوار از پشت سر به آن‌ها نزدیک شده، با جسم تیز آن‌ها را از ناحیه پا مجروح و به سرعت از محل دور شده است.

یکی از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:: “ساعت ۱۲ به صورت پیاده در حال تردد بودم که فردی ناشناس با موتورسیکلت [هوندا]، با پیراهن چهارخانه و قرمز و شلوار مشکی، قد بلند و در حالیکه کلاه کاسکت به سر داشت [از پشت سر]به سمت من آمد که ناگهان از ناحیه پای چپ احساس سوزش کردم؛ پس از لحظاتی متوجه خونریزی شدید از ناحیه پا شدم که بلافاصله برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان مراجعه و پس از انجام اقدامات پزشکی و انجام آزمایشان لازم از بیمارستان ترخیص شده و به منزل بازگشتم “.

آغاز تحقیقات شبانه روزی:
با آغاز اقدامات ویژه پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی به مناطق وقوع جرم مراجعه کرده و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق شدند تا تصاویر صحنه‌های مربوط به جرح تعدادی از شکات پرونده را بدست آوردند.

سرانجام با بهره‌گیری از تمامی تجهیزات پلیسی، کارآگاهان اداره شانزدهم موفق به شناسایی هویت راکب موتورسیکلت بنام “علیرضا” (۴۲ ساله) شدند که بلافاصله با شناسایی مخفیگاه وی در منطقه خانی آبادنو، در ساعت ۲۳:۰۰ روز سه شنبه مورخه یکم آبان ماه جاری دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش جسم تیز استفاده شده در زمان ارتکاب جرم نیز کشف شد.

(تصاویر) لحظه حمله به یک دختر با شی نوک تیز در تهران!

متهم: از تمام زنان متنفر هستم
بلافاصله پس از انتقال متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، تحقیقات از وی آغاز شد و صراحتاً به ارتکاب جرم اعتراف کرد.

متهم در اظهارات اولیه عنوان داشت:” بنده مدت چهار سال است که متأهل هستم، مدتی است که با همسرم دچار مشکل شدم طوری که همسرم خانه را ترک کرده است؛ به همین علت از تمامی زنان متنفر شدم و تصمیم به انتقام‌گیری گرفتم، یک شیء نوک‌تیز داشتم که آن را برداشته و سوارموتورسیکلت شدم، در خیابان‌های شهر به دنبال خانم‌ها می‌رفتم و در مکانی خلوت [با جسم تیز]به آن‌ها می‌زدم، مدتی است که از لحاظ روانی تحت فشار قرار دارم؛ به همین علت اقدام به این کار می‌کردم، بیشتر در مناطق خانی‌آباد، نازی‌آباد، خیابان نبرد و افسریه این کار را می‌کردم.

در پایان متهم انگیزه خود از این اقدامات را اینگونه عنوان داشت: “می‌خواستم از زن‌ها انتقام بگیرم”.

سردار علیرضا لطفی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:: “متهم پرونده برابر هماهنگی به عمل آمده با مقام محترم قضایی دادسرای ناحیه ۳۳ برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است؛ لذا از تمامی شهروندان به ویژه بانوان محترم که به این شکل مورد جرح عمدی توسط سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت قرار گرفتند دعوت می‌شود تا برای پیگیری شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند”.

(تصاویر) لحظه حمله به یک دختر با شی نوک تیز در تهران!
لحظه حلمه به یک دختر جوان در خیابان خلوت
(تصاویر) لحظه حمله به یک دختر با شی نوک تیز در تهران!
(تصاویر) لحظه حمله به یک دختر با شی نوک تیز در تهران!

فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

اینستاگرام ما +18 فقط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *