مراسم ختم سلطان قیر در گرانترین رستوران تهران + عکس ها

مراسم ختم سلطان قیر

مراسم ختم سلطان قیر در گرانترین رستوران تهران + عکس ها

احسان گل محمدی روزنامه نگار در خصوص حاشیه های مراسم سوم حمید باقری درمنی مفسد اقتصادی که چند روز پیش اعدام شد نوشت: جمله اول مجری مراسم کافی بود تا شما را در شوک فرو ببرد: “رستوران لیدوما“؛ حمید باقری درمنی چند روز پیش اعدام شد و مراسم سومین روز از درگذشت ش امروز در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد، مجری مراسم در اول مراسم تاکید کرد که  بعد از مراسم حاضرین به  رستوران {سوپر لوکس} لیدوما در رو به روی مسجد مراجعه کنند، سفره احسانی از سوی بازماندگان حمید باقری درمنی پهن شده است.

مراسم ختم سلطان قیر

اگر با خواندن پاراگراف بالا در شوک فرو نرفتید نام این رستوران را جستجو کنید تا ببینید چه کاخی برای مراسم ترحیم درمنی برای حاضرین رزرو شده بود.

مجری مراسم چندین بار در طول مراسم تاکید می کند که بعد از مراسم حتما به رستوران لیدوما بروید تا ثواب این سفره احسان به روح حمید باقری درمنی برسد!

اگر همچنان در شوک فرو نرفتید

در این مراسم از قول فردی که هم اکنون فراری است و قوه قضائیه در به در دنبال اوست از حاضرین بابت حضور تسلیت گفته شد و از قول حاضرین به این فرد فراری نیز بابت از دست دادن حمید باقری تسلیت گفته شد.

مراسم ختم سلطان قیر

آن فرد فراری کسی نبود جز مجید باقری درمنی، برادر حمید باقری درمنی، که توسط برادرش به عنوان مدیرعامل شرکت فجر گستر نوین منصوب شده بود و با او در کلاهبرداری از شرکت پالایش نفت جی و بیمه ایران مشارکت کرد و به توسط مجید از کشور فراری داده شد و هم اکنون نیز در دسترس نمی باشد!

نکته بعدی استفاده از الفاظ “زنده یاد”، “فقید، “سعید” و رحمه الله علیه توسط مداح مراسم در مورد حمید باقری درمنی بود.

شاید باورتان نشود اما در این مراسم مجری مراسم دو مرتبه فوت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت و از او یاد کرد

این روحانی در ادامه از گفت وگوی خود با صاحب یک سگ گفت و اعلام کرد در میان صحبتهای خود با او به این نکته رسیده که یک سگ می تواند، برای صاحب خود از ۱ تا ۱۰ میلیون هزینه داشته باشد.

در ادامه «نزدیک به چند دقیقه» این مراسم با سخنان این روحانی با محوریت هزینه های گزاف سگ های تهرانی، گذشت

او در ادامه گفت روزی فرا خواهد رسید که قاضی آگاه، عالم و عادل به حساب همه ما رسیدگی کند

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

آموزش خفن فوتبال و فوتسال

جفت گیری حیوانات

شکار حیوانات

حمله حیوانات

جنگ حیوانات

حیات وحش

عکس پروفایل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *