3

نکات جالب درباره رابطه جنسی مقعدی

نکات جالب درباره رابطه جنسی مقعدی

رابطه جنسی مقعدی می تواند برای برخی از زنان لذت بخش باشد و هر دو طرف از رابطه لذت زیادی ببرند. در این باره ذکر چند نکته مهم است.

 

آیا رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن می شود؟

 

آیا سکس مقعدی باعث حاملگی می شود؟

 

سوالاتی که معمولا خانمها و آقایان بخاطر شرم و حیا از پزشک نمی پرسند.

 

رابطه جنسی از پشت و بزرگ شدن باسن زن این موضوع درست است؟

 

برخلاف تصور بسیاری از خانمها رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن باسن زنان نمی شود. در مطالب قبلی پاتوق ۲۰۰۰ گفته شد که رابطه جنسی از پشت باعث مشکلات زیادی در زنان می شود اما از نظر علمی ثابت نشده است که رابطه جنسی از مقعد یا آنال سکس باعث بزرگ شدن باسن شود.

 

آیا رابطه جنسی از مقعد باعث بزرگ شدن دهانه مقعد می شود؟

 

بله اسفنکتر دهانه مقعد در اثر فشار زیاد هنگام ورود آلت تناسلی تغییر شکل می دهد و به مرور باز می شود. بی اختیاری در اجابت مزاج هم برای خیلی از خانمها اتفاق می افتد.

 

آیا ریختن اسپرم مرد در مقعد باعث بارداری می شود؟

 

خیر مگر در مواردی که روی مقعد ریخته شود و قسمتی از آن به داخل واژن وارد شود. اما اگر اسپرم درون مقعد ریخته شود باعث بارداری نخواهد شد

 

آیا ریختن اسپرم داخل مقعد مشکلی ندارد؟

 

ریختن آب منی مرد داخل مقعد زن اگر به سرعت تخلیه شود مشکل خاصی ایجاد نمی کند. اما در صورتی که دیر تخلیه شود باعث عفونت می شود. دلیل اصلی آن وجود میکربی به نام استریپکوک در قسمتی از انتهای روده ی بزرگ به نام کولُن است و وجود این میکروب در آن قسمت از بدن برای جذب آب و جلوگیری از یبوست الزامی است.

 

منی مرد سرشار از مواد قندی و پروتئینی است اگر منی مرد در داخل مقعد ریخته شود به رشد هرچه سریع تر این میکروب کمک می کند و لزا این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

 

آیا رابطه جنسی از پشت قابل تشخیص است؟

 

بله رابطه جنسی از پشت توسط پزشک قانونی قابل تشخیص است

 

یکبار هم رابطه جنسی از مقعد داشته باشیم در معاینه مشخص می شود؟

 

به طور کلی هر چه از زمان نزدیکی از مقعد بگذرد تشخیص مشکل می شود مثلا اگر کسی یک بار رابطه جنسی از مقعد داشته و از آن زمان دو سال می گذرد در معاینه خیلی قابل تشخیص نیست

منبع : پارس ناز

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=72659
  • 214 بازدید

ویدیوهای مشابه

ثبت دیدگاه