ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / خواهران بازیگر ستاره و لاله اسکندری داغدار شدند+ عکس
ستاره و لاله اسکندری , لاله اسکندری , ستاره اسکندری , خواهران اسکندری , خواهران اسکندری بازیگر , پدر ستاره و لاله اسکندری ,مرگ پدر ستاره و لاله اسکندری , فوت آقای اسکندری , درگذشت پدر ستاره و لاله اسکندری , مرگ آقای اسکندری

خواهران بازیگر ستاره و لاله اسکندری داغدار شدند+ عکس

ستاره و لاله اسکندری عزادار شدند

خواهران بازیگر اسکندری عزادار شدند . ساعتی پیش پدر ستاره و لاله اسکندری بازیگران تلویزیون و سینما دار فانی را وداع گفت. لاله و ستاره اسکندری بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون عزادار از دست دادن پدر خود شدند.

خواهران اسکندری که به عنوان بازیگران مجموعه های «نرگس»، «مرگ تدریجی یک رویا» و فیلم های «این زن حرف نمی زند» و «شبانه روز» شناخته می شوند، در روز ششم مهر ماه 1395 پدر خود را از دست دادند.

سارا اسکندری خواهر لاله و ستاره نیز در عرصه هنری فعالیت می کند و به عنوان طراح گریم در تئاتر مشغول به کار است.

ستاره و لاله اسکندری

پدر ستاره و لاله اسکندری به دیارباقی شتافت

نمناک این ضایعه را به جامعه هنر و خانواده اسکندری تسلیت می گوید.

مروری کوتاه بر زندگی ستاره اسکندری:

ستاره اسکندری (زاده 1353 در تربت حیدریه) بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه های تلویزیونی است که آنرا از سال 1373 شروع کرده، مخصوصا مجموعه نرگس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن بازی می کرد. وی برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره تاتر فجر 1379 برای بازی در نمایش «سعادت لزران مردمان تیره روز» شده است.

 ستاره اسکندری

عکسی زیبا از ستاره اسکندری

ستاره اسکندری دانشجوی رشته مترجمی زبان بود اما به خاطر مشغله کاری در تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد. از تئاتر آغاز کرد و سه بار هم کاندید دریافت جایزه از جشنواره تئاتر دانشجویی شد. آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم «حریف دل» عبدالرضا گنجی در سال 1375 بود. او دو خواهر هنرمند به نامهای لاله اسکندری (بازیگر) و سارا اسکندری (چهره پرداز) دارد. ستاره همچنین برادرزاده عبدالحسین اسکندری گوینده و مجری رادیو و تلویزیون است.

مروری کوتاه بر زندگی لاله اسکندری :

لاله اسکندری متولد 1354 در تربت حیدریه است . لاله اسکندری دانش آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است. آغاز کار وی در سینما با بازی در فیلم« متولد ماه مهر » به کارگردانی احمدرضا درویش در سال 1378 بود.

لاله اسکندری

عکسی از لاله اسکندری

اشتغال لاله اسکندری به حرفه بازیگر ی در سینما و تلویزیون ، مانع از ادامه فعالیت های وی در دیگر عرصه های هنری چون نقاشی، موزائیک و عکاسی نشده است. در حوزه عکاسی، او تاکنون دو نمایشگاه انفرادی عکس در ایران و سوئد برگزار کرده و در دو نمایشگاه گروهی عکس در آمریکا نیز شرکت داشته است.

درگذشت پدر خواهران بازیگر ستاره و لاله اسکندری + عکس

منبع : خبرگزاری برنا _ تابناک
فائقه دوستی

مرگ غیرمنتظره فائقه دوستی مجری جوان تلویزیون + عکس