1

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد

 

ستاره یوتیوب که و.یدئوایش بسیار مشهو هستند فاش کرد که دارای دو واژن میباشد ! این دختر جذاب و زیبا دو آلت تناسلی و دو رحم و واژن دارد !!!

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

درمورد دختری نوشته بودیم که بدون واژن و آلت تناسلی متولد شد ! به گزارش ایران ناز کاساندرا در طی اسکن کلیه اش ، پی برد که دارای دو واژن در بدن خود است !! وی از کودکی دچار آکنه های بسیار شدید و زیادی شد به طوری که در دوران مدرسه مورد تمسخر قرار میگرفت

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

کاساندرا که به اکنه شدید مبتلا شده بود در دوران نوجوانی مجبور به ترک مدرسه و تحصیل شد چرا که توان تحمل اذیت و آزار و تمسخر شدن توسط همکلاسیانش را نداشت ! به گزارش ایران ناز حالا کاساندرای 22 ساله به عنوان یک مدل بین المللی مد فعالیت میکند!!

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

طرفداران او زمانی که این ستاره دنیای مد رازش را آشکار کرد و گفت دو واژن دارد شوکه شدند!! او در کانال خود تصاویری از  اسکن واژن دوم خود را منتشر کرد .این کانال که کاساندرا در 4 سال قبل باز کرده بود اکنون بیش از یک میلیون طرفدار و 100 میلیون بازدید دارد !

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

او در ویدئوهای خود در یوتیوب در مورد همه چیز توضیح میدهد از چگونگی برخورد با قلدرهای مدرسه و مقابله با انها تا مشکلات پوستی و لوازم آرایشی مناسب انها. این دختر جذاب که به گزارش ایران ناز هنوز هم صورتی پر از آکنه و جای جوش دارد با لواژم آرایشی مناسب میتواند این ضایعات پوستی را به خوبی کاور کند برای همین او برای تبلیغ بسیاری از لوازم آرایشی معتبر و معروف به عنوان مدل کار تبلیغاتی انجام میدهد

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

به گزارش ایران ناز سال گذشته خانم کاساندرا که مدل تبلیغاتیست ، با درد شدیدی در کمرش مواجه شده و به پزشک مراجعه میکند . بررسی پزشک چیز عجیبی را نشان میداد که دکتر و کاساندرا را شوکه کرد . او تنها یک کلیه در بدنش داشت و در عوض دو آلت تناسلی زنانه با دو گردن رحم و دو رحم و فالوپ های جداگانه داشت!

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

اکنون این مدل با بالاترین قیمت برای لوازم آرایشی تبلیغات انجام میدهد.تنها یکی از ویدئوهای آموزشی او بیش از 25 میلیون بار بازدید داشت

 

کاساندرا، که در سان فرانسیسکو زندگی می کند اوطلبانه در ارتباط با طرفداران، گفت: “هنگامی که من نتایج آزمایشم را مشاهده کردم دکتر گفت من تنها یک کلیه دارم و افزود که من مشکوک به این هستم که در بدن خود دو واژن دارم!

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

شکل ظاهری ان اینگونه است که در بدن من یک دهانه واژن وجود دارد اما در داخل دو واژن، دو رحم، دو گردن و دو لوله های فالوپ وجود دارد.

 

“اکثر واژن یک حفره بزرگ اند، اما مهبل ورودی من دو راه متفاوت و مجرا به دو رحم دارد ! وقتی دکتر به من گفت دو آلت تناسلی زنانه و رحم دارم شوکه شده بودم! من واقعا نمی دانم که چه باید بکنم من فقط در شوک بودم. اما من واقعا اجازه نمیدهم راه زندگیم بخاطر این مسئله ادامه پیدا نکند.

 

 

“این قطعا توضیح بسیاری از مسائل کمک کرده است.”در حالی که این وضعیت می تواند بدن او را مستعد ابتلا به سرطان کند وبرداشتن این اندام اضافی نیز به عوارض میانجامد.

 

کاساندرا یک گیاهخوار است و همچنین این دختر از نوشیدنی الکلای و مشروبات و مواد مخدر  دوری میکند.

 

کاساندرا افزود: “از زمانی که من جوان تر بودم به دکتر مراجعه میکردم چون من به مدت 28 روز خونریزی پریود داشتم و کل ماه را در اذیت و آزار بودم..یا در ماه دوبار پریود میشدم !  اما انها هرگز به این مشکوم نشده بودند که من دو رحم و واژن دارم!

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

“من همیشه حال گرفتگی واقعا بدی داشتم. نمی توانستم حرکت کنم و دلدرد ها و یبوست های  بسیار بدی داشتم! ! این بسیار مشکل است به این دلیل که شما نمی دانید که آیا دوره پریود شما تمام شده یا قرار است باز پریود شوید !

 

تا آنجا که درک من از چگونگی تاثیر داشتن دو واژن بر زندگی جنسی یک فرد دارم برای برخی از افراد داشتن دو واژن می تواندبسیار دردناک باشد ! با این حال عده زیادی فکر میکنند به خاط داشتن دو آلت تناسلی زنانه من لذت دو چندانی از رابهطه جنسی میبرم چون  گیرنده های عصبی بیشتری در انتهای بدنم دارم!

 

 

خانم مدل مشهور جهان دو واژن در بدنش دارد (تصاویر)

 

با وجود نادر بودن پرونده او کاساندرا از حمایت بسیار خانواده اش برخوردار شده است .  زمانی  که دکتر  زایمان خانم دکتر دنا هریس گفت با اعتماد به نفس کاساندرا می توانید یک رغم زندگی عادی از وضعیت او داشته باشید کاساندا به آرامی به نزد خانواده اش رفت و گفت :

 

حدس بزنین چه شده است مادر ! من دو بار زن هستم ! من دو واژن دارم! او میگوید مادرم نمیدانست من واقعا چه میگویم و پدرم شوکه شده بود !

 

آنزمان کاساندرا فهمیده بود علت آکنه های شدید صورت وی که از 9 صتالگی در چهره اش آشکار شده بودند ، برهم خوردن تعادل هورمونیش به علت داشتن دو واژن و داشتن هورمون و تخمکهای بیشتری از مردم عادی بوده است!

 

او اکنون با رژیم غذایی خاص و گیاهخواری و نوشیدن الکل و دوری از مواد مخدر توانسته شدت آکنه را در چهره اش کم کند . این دختر امیدوار است با آموزشهایش به مردمی با مشکلات پوستی کمک کند زندگی بهتری داشته باشند.

 

کاسندرا میگوید بعد از زدن کانال و موفقیت عالی در اداره ان شرکتهای بزرگ صنایع مد با هزینه های بالا از من تقاضای استفاده تبلیغاتی از محصولاتشان را دارند و به درامد زیادی رسیده ام.

 

من در حال حاضر بسیار آرامم و میخواهم به مردم در مورد راههای مراقبت از پوست و چگونگی پیدا کردن اعتماد به نفس آموزش دهم. اکتنون تمرکز خودم را روی کانال یوتیوبم گذاشته ام و میخواهم به مردم نشان دهم وقتی مشکلاتی شبیه مشکلات زندگی من دارند چجوری با آن مقابله کنند و موفق باشند.

 

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=75273
  • 249 بازدید

ویدیوهای مشابه

ثبت دیدگاه