جنجال بر سر لوگوی شبیه نام الله زیر کفش‌های نایک +عکس

جنجال بر سر لوگوی شبیه نام الله زیر کفش‌های نایک +عکس
نام الله زیر کفش‌های نایک : جنجالی بر سر لوگوی کفش‌های ایرمکس ۲۷۰ نایک به راه افتاده است که این لوگو تشابه زیادی به اسم «الله» دارد.

 به دنبال پخش تصاویر کفش‌های مدل ایرمکس ۲۷۰ “نایک” با طرح لوگوی مشابه با نام «الله» در کف این کفش‌ها در فضای مجازی موجی از واکنش‌های خشمگینانه و اعتراضات مسلمانان و کاربران به راه افتاد و بیش از ۲۰ هزار نفر از کاربران شکایت نامه‌ای بر علیه شرکت “نایک” امضاء کرده اند و از شرکت “نایک” خواسته شده که تمامی کفش‌های فروخته شده در بازار‌های جهانی را جمع آوری کند.

شرکت “نایک” علاوه بر غیرعمد خواندن این اتفاق، درصدد جمع آوری این مدل کفش‌ها می‌باشد.

کاربران بسیاری ضمن محکوم کردن این حرکت و توهین آمیز خواندن آن، کارزاری‌هایی برای تحریم محصولات شرکت “نایک” به راه انداخته اند.

شرکت نایک اقدام به تولید ۲۷۰ کفش ایرمکس کرده است که زیر آن لوگویی شبیه به کلمه «الله» وجود دارد.

این اقدام نایک خشم مسلمانان را برانگیخته / آنان شکایت نامه‌ای در این زمینه ارائه داده اند که تا کنون به امضای بیش از شش هزار نفر رسیده است.

​این کاربران با یادآوری چنین اتفاقی از سوی شرکت “نایک” در سال ۱۹۹۷ به شکل شعله‌های آتش برای مدل ایربیکین معتقدند این موضوع نمی‌تواند غیرعمد باشد و ممکن است به عمد این لوگو را زده باشند و بهترین کار را تحریم محصولات این شرکت عنوان می‌کنند که نام «الله» را بازیچه قرار داده تا با کفش هایش لگدمال شود.

نام الله زیر کفش‌های نایک

منبع: خبرگزاری ایلنا

فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

اینستاگرام ما +18 فقط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *