پرفروش ترین بازیگر خارجی 2016

پرفروش-ترین-بازیگر-خارجی-2016

پرفروش ترین بازیگر خارجی 2016

فوربز  اسکارلت جوهانسون را پرفروش ترین بازیگر خارجی 2016 معرفی کرد.

فیلم های این بازیگر آمریکایی مانند «کاپیتان آمریکا جنگ داخلی» و «درود بر سزار» سال گذشته بیش از یک میلیارد و 200 میلیون دلار در گیشه فروش داشتند.

عکس اسکارلت جوهانسون

جوهانسون 32 ساله در این فهرست بالاتر از کریس اوانز و رابرت داونی جونیور همبازی هایش در «کاپیتان آمریکا» قرار گرفت. فیلم های این دو بازیگر در یک سال گذشته یک میلیارد و 150 میلیون دلار فروش داشتند.

فوربز برای تهیه این فهرست فروش جهانی فیلم های این بازیگران را در نظر می گیرد.

بازیگران حاضر در این فهرست بیشتر در آثار ابرقهرمانی بازی کرده اند، که از میان آن ها می توان به مارگو رابی و ویل اسمیت بازیگران «جوخه انتحار» اشاره کرد که به ترتیب در جایگاه چهارم و دهم قرار گرفته اند و رایان رینولدز بازیگر «دد پول» که رده هشتم را در اختیار دارد. ایمی آدامز، بن افلک و هنری کویل بازیگران «بتمن علیه سوپرمن» نیز به ترتیب در جایگاه پنجم، ششم و هفتم ایستاده اند.

در این میان فلیستی جونز بازیگر بریتانیایی نیز به لطف فروش خوب «روگ وان:داستانی از جنگ ستارگان» به فهرست پرفروش ترین بازیگران سال راه یافت و در جایگاه نهم قرار گرفت. این بازیگر سال گذشته فیلم «دوزخ» (Inferno) را نیز بر پرده سینما داشت.

نشریه فوربز چندی پیش کریس اوانز را به عنوان سودآورترین بازیگر سال معرفی کرده بود که به ازای هر یک دلار دستمزد، بیش از 135 دلار برگشت مالی داشته است. در فهرست سودآورترین بازیگران سینمای جهان جوهانسون در رده سوم ایستاده بود.

پرفروش ترین بازیگر خارجی 2016

فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

اینستاگرام ما +18 فقط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.