1

خرید آنلاین پنکه گردنی

  • ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۷:۱۲
خرید آنلاین پنکه گردنی

خرید اینترنتی پنکه گردن ارزان و کاربردی ، پنکه لاکچری که دور گردن قرار میگیره و خنکی لذت بخشی به فرد میده

خرید ارزان پنکه گردنی لاکچری از فروشگاه ایران۱۶

خرید ارزان پنکه گردنی

خرید و مشخصات و قیمت پنکه گردنی در این پست ایران۱۶ :

 

وقتی برای ورزش ،خرید یا قدم زدن روز های گرم تابستانی به بیرون می روید دربسیاری از مواقع گرما شمارا کلافه میکند و درحالیکه دستانتان هم بند است و نمی توانید از بادبزن یا پنکه های دستی برای خنک کردن خودتان استفاده کنید.

دراین حال بهترین راه حل استفاده از پنکه ای است که نیاز به دردست گرفتن نداشته باشد . باید بگویم که پنکه ای اختراع شده است که شما میتوانید با قرار دادن آن دور گردنتان به راحتی از آن برای خنک شدن استفاده کنید وهمزمان به کارهایتان رسیدگی کنید بدون آنکه نیاز به صرف انرژی مضاعف برای حمل آن با دست باشد. این کالا باجنس سیلیکونی نرم و وزن سبکی که دارد باعث آسیب پوست یا خستگی گردنتان نمی شود.

فروش پنکه گردنی

پنکه گردنی دارای پورت USB و باتری 2000mAh با جریان خروجی 5ولت می باشد و شما میتوانید با شارژ کردن این پنکه برای مدت طولانی از بادخنک آن استفاده کنید. حداکثرجریان شارژباتری این کالا یک آمپر است. زمانیکه شارژ باتری روبه تمام شدن باشد آلارم چشمک زن قرمز به شما هشدار می دهد که آن را شارژ کنید. زمان شارژشدن آن فقط 2 الی 3ساعت می باشد.

خرید پنکه گردنی

اندازه این پنکه گردنی 37X175X207 می باشد . همچنین شما میتوانید متناسب با رنگ لباستان بهترین رنگ را برای خودتان انتخاب کنید. این پنکه به صورت میزی هم قابل استفاده می باشد میتوانید با کمک انعظاف پذیری زیاد دوسر این پنکه آن را با زاویه مناسب روبه خودتان تنظیم کنید. شما میتوانید میزان چرخش پره های این پنکه را در سه درجه کم، متوسط و زیاد قراردهید.

 

خرید آنلاین پنکه گردنی

قیمت ۴۰۰ هزار تومان

خرید

 

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=108753
  • 14 بازدید

برچسب ها

ثبت دیدگاه