چاپ عکس های مد و فشن ایرانی در مجله FSHN

248
دسته‌بندی نشده
مجله FSHN ، برای اولین بار عکس های مد و فشن ایرانی را در سرمقاله اش چاپ کرد
مد و فشن ایرانی در مجله ( FSHN ) ،نه تنها منحصرا برای مجله های برکلی، کالیفرنیا و…می باشد ، بلکه سرتیتر این مجله به مد برای بانوان ایرانی هم اختصاص داده شده است.
مجله ( FSHN ) که یکی از مجلات مربوط به مد جهانی می باشد ،امروزه اعلام حضور کرده است که برای اولین بار کاملا آماده برای تبلیغات مربوط به مد ایرانی ،در سرتیتر مجله ی خود می باشد.
خبرها حاکی از آن است که  مد و فشن ایرانی در مجله ( FSHN ) ،نه تنها منحصرا برای مجله های برکلی، کالیفرنیا و…می باشد ، بلکه سرتیتر این مجله به مد برای بانوان ایرانی هم اختصاص داده شده است. این مجله بر اساس عکس هایی از افرا پورداد می باشد.
الیزابت تایروت ناشرمجله ی FSHN گفت : هدف ما در مجله FSHN این است که به ایجاد نشریه ای فراتر از مرزهای جهانی بپردازیم وبرای انتشار مجموعه ای از عکس های بهترین طراحان مد و لباس درسراسر جهان تلاش کنیم. این مقاله شامل طراحی های فوق العاده خلاقانه ی افرا پورداد می باشد که با نگاهی اجمالی به آن می توان تناقضات موجود در فرهنگ روزمره ی ایران را مشاهده کرد. ما بسیار مفتخریم که این مجله می تواند این مقاله های شگفت انگیز را به نمایش بگذارد.

fs02.jpg (410×250)
مدیر مسئول مجله ی  FSHN گوتام گوسوامی ( شانگها ) گفت : من و افرا مفهوم مد در ایران را قبل از سفر او به ایران مورد بحث و بررسی قرار دادیم و برای رویارویی با مشکلات احتمالی آن آماده شدیم و با شجاعت تمام تصمیم به تبلیغ مد و لباس مخصوص بانوان ایرانی در این سرمقاله گرفتیم. این مقاله ای که شما در اینجا می بینید حاصل یک برنامه ریزی دقیق و شجاعت تمام کسانی است که در این پروژه سهیم بودند. افرا یکی از با استعدادترین عکاسان سان فرانسیسکو می باشد و FSHN مشتاقانه در انتظار همکاری با او برای انجام بسیاری از پروژه های مربوط به مد در ایالات متحده و بین المللی می باشد.

fs03.jpg (410×266)

fs05.jpg (410×263)

fs06.jpg (410×273)

fs07.jpg (410×273)

fs08.jpg (410×288)

fs09.jpg (410×614)

fs10.jpg (410×271)

fs11.jpg (410×459)

fs12.jpg (410×331)تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ

فقط افراد بالای هجده سال +18

جفت گیری اسب های تزئینی

فروش ویژه پلی استیشن 😍😱

کارواش خانگی (اسپری کارواش ۳ سر)

laptop stock لپ تاپ استوک روبیک دیجیتال سعید رمضانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *