4

کارواش همراه شارژی فشار قوی

  • ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
کارواش همراه شارژی فشار قوی

فروش ویژه کارواش همراه شارژی وارداتی Rechargeable car wash   کلیپ تبلیغاتی از کارواش همراه شارژی   فروش ویژه کارواش همراه شارژی وارداتی درجه یک این محصول فوق العاده باکیفیت کارواش همراه برای شستشوی فرش ، ماشین ، مبل ، انواع وسایل خاک گرفته قدیمی ، پنجره های دور از دسترس و در ارتفاع ، […]

فروش ویژه کارواش همراه شارژی وارداتی Rechargeable car wash

 

کلیپ تبلیغاتی از کارواش همراه شارژی

 

فروش ویژه کارواش همراه شارژی وارداتی درجه یک

این محصول فوق العاده باکیفیت کارواش همراه برای شستشوی فرش ، ماشین ، مبل ، انواع وسایل خاک گرفته قدیمی ، پنجره های دور از دسترس و در ارتفاع ، آب پای گیاهان ، سم پاشی و…. کاربرد بینظیری دارد. تنها کافیست شلنگ این محصول را درون منبع آب یا چاه قرار دهید تا با قدرت هرچه تمام این آب را پمپ کند و تمامی آلودگی ها را با سرعتی بینظیر از بین ببرد. مصرف انرژی بسیار کم.

 

Rechargeable car wash

خرید پیامکی : کد 05374835 را به شماره  10004410 ارسال کنید.

قیمت فقط 1,200,000 تومان

خرید

 

️ارسال سراسر ایران

Rechargeable car wash

با کمک این کارواش همراه با کمترین مصرف آب بهترین عملکرد در شستشو را داشته باشید و درکمترین زمان و کمترین مصرف آب تمامی آلودگی را پاک کنید. این کارواش همراه دارای کیف مخصوص می باشد که تمامی ابزارهای مورد نیاز و لوازم جانبی را درخود جای داده است و حمل این محصول را بسیار آسان کرده است.

Rechargeable car wash

پمپاژ و موتور بسیارقوی در این محصول وجود دارد. شما میتوانید با کمک این محصول همچنین کسب و کارخودتان را راه اندازی کنید. دارای سری های مختلف برای تنظیم فشار و استفاده مناسب .

Rechargeable car wash

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=110612
  • 35 بازدید

ثبت دیدگاه