3

کاکتوس رقصنده دیده بودی ؟

  • ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۰
کاکتوس رقصنده دیده بودی ؟

خرید اینترنتی کاکتوس رقصنده که برای کودک شما هم می رقصد هم تقلید صدا می کند و هم اهنگ پخش میکند . فروشگاه ایران ۱۶

خرید اینترنتی کاکتوس رقصنده که برای کودک شما هم می رقصد هم تقلید صدا می کند و هم اهنگ پخش میکند . فروشگاه ایران ۱۶

 

کاکتوس رقصنده بسیار با نمک و زیبا است و حتی در نگاه اول کمی شبیه کاکتوس‌های واقعی اما در واقع یک کاکتوس واقعی زنده است که هم می‌رقصد و هم تقلید صدا می‌کند. دیدن چشمان درشت و لبخند ملیح این کاکتوس رقصنده، افراد بزرگسال را هم می‌خنداند چه برسد به کودکان!

مشخصات ظاهری کاکتوس رقصنده

لمس اسباب بازی کاکتوس رقاص، به دلیل بافت نرمی که دارد برای کودکان بسیار خوشایند است. همچنین جنس گلدان هم از مخمل است.

 

ارتفاع کاکتوس رقصنده به همراه گلدان 32 سانتی‌متر و قطر کف گلدان 14 سانتی‌متر است. پس این کاکتوس هوشمند، یک کاکتوس کوچک کاکتوس رقاص: ویژگی‌ها و کاربردها

کاکتوس رقصنده یک اسباب بازی هوشمند است. اگر چه به دلیل تولید محصولات مشابه فیک ممکن است اگر اطلاع کافی نداشته باشید متوجه اصلی یا غیر اصلی بودن آن‌ها نشوید. کاکتوس رقاص اصلی حتما باید ویژگی‌های را داشته باشد:

قابلیت تقلید صدا (سخنگو بودن کاکتوس رقاص)

قابلیت پخش آهنگ

دارای چراغ‌های LED در بدنه کاکتوس

امکان استفاده از نور کاکتوس به عنوان چراغ خواب

نحوه تشخص کاکتوس رقاص غیراصلی

کاکتوس رقاص به دلیل هوشمندی و نوآوری‌ای که داشت، به محض معرفی و ورود به بازار، بعد از مدتی نمونه‌های غیر اصلی آن با قیمت‌های پایین‌تر به بازار عرضه شد و تشخیص اصلی بودن و غیراصلی بودن این کاکتوس سخنگو را برای افراد سخت نمود. این موضوع بارها توسط مشتریان فروشگاه ایران بابا گزارش شده بود که دلایل این اختلاف قیمت‌ها برای این اسباب بازی هوشمند واقعا چیست؟

 

خبر بد آنکه متأسفانه امکان تشخیص کاکتوس رقاص از نوع بسته‌بندی وجود ندارد و فقط باید سعی کنید در ابتدا از یک فروشنده معتبر تهیه کنید که بدانید کالای شما از سایت‌های معتبر خارجی از قبیل آمازون و علی اکسپرس تهیه می‌شود. البته اگر ابعاد کاکتوس رقصنده فیک آنقدر کوچک‌تر از ابعاد ذکر شده باشد، شاید بتوان از روی ابعاد بسته‌بندی تشخیص داد ولی عموما در نمونه‌های غیر اصلی، ابعاد کاکتوس و بسته‌بندی آن مشابه ابعاد نمونه اصلی است.

 

چند روش تجربی برای تشخیص کاکتوس رقصنده اصلی از کاکتوس رقصنده غیراصلی:

مشاهده شده که زبان آهنگ در نمونه‌های فیک، زمعرفی اسباب بازی کاکتوس رقصنده

از روز تولد، نوزادان تازه متولد شده جهان اطراف را فقط از طریق مشاهده کردن کشف می‌کنند. اما همچنان که هرروز کودک رشد می‌کند، با کنجکاوی و پرسشگری بیشتری به جهان اطراف و وقایع آن نگاه می‌کنند.

دانشمندان بر این معتقدند که فعالیت اصلی و عمده کودکان و نوزادان در سال‌های ابتدایی زندگی، همواره بازی کردن است.

 

کودکان شاید در ابتدا نیاز به اسباب بازی خاصی نداشته باشند، اما بعد از گذشت مدت زمانی، دیگر اشیاء ساده و ثابت، برای آن‌ها جذاب و قابل توجه نخواهد بود. بله، با گذشت زمان کودکان به وسایل و اسباب بازی هایی که قابلیت حرکت یا پخش صدا داشته باشند علاقمند می‌شوند که این یک فرصت عالی برای والدین است.

والدینی که می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و یک وسیله سرگرم کننده و البته کاربردی و آموزنده برای کودکان تهیه کنند.

چ

یکی از این وسایل سرگرم کننده کاکتوس رقصنده است. یک کاکتوس با نمک و زیبا که می‌تواند یک وسیله بازی ایده‌آل برای فرزندان دلبند شما باشدمشخصات کالا:

مدل مورد نظر خود را با توجه به تصویر انتخاب نمایید

قابلیت تقلید صدا

رقصیدن با آهنگ‌های موجود در حافظه کاکتوس

باتری قلمی قابل تعویض

اسباب بازی متفاوت برای کودکان

طراحی زیبا و ایمن برای کودکان.بان چینی است.نیست.

 

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=108902
  • 11 بازدید

ثبت دیدگاه