ایران16 / اخبار / حوادث / آدم ربایی پیرزن 600 میلیاردی در کرمانشاه + عکس
خرید-مهره-مار-اصل

آدم ربایی پیرزن 600 میلیاردی در کرمانشاه + عکس

آدم ربایی 600 میلیاردی در کرمانشاه خبرساز شد، سه زن و یک مرد پیرزنی 80 ساله را که از آمریکا به کرمانشاه آمده بود ربودند.

آدم ربایی توسط 3 زن و 1 مرد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از یک فقره آدم ربایی نافرجام خبر داد و گفت:سه زن و یک مرد با هدف انتقال 600 میلیارد ریال سند، اقدام به ربودن پیرزن 80 ساله ای کردند که برای فروش املاکش از آمریکا به کرمانشاه سفر کرده بود. به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در این آدم ربایی نافرجام، سه زن و یک مرد با هدف انتقال 600 میلیارد ریال سند، اقدام به ربودن یک زن 80 ساله کردند.آدم ربایی

آدم ربایی

وی با بیان اینکه پیرزن ربوده شده در آمریکا زندگی می کند و برای فروش املاکش به کرمانشاه سفر کرده است، گفت:آدم ربایان روز گذشته با تنظیم یک قرار صوری با زن و وکیلش آنان را سوار بر یک خودروی ام وی ام کردند و پس از طی مسافتی وکیل را از ماشین بیرون انداختند و پیرزن را ربودند.

 

 

آدم ربایی

همچنین بخوانید : تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان

آدم ربایی در کرمانشاه

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد:متهمان فرد ربوده شده را به یک منزل در محل های حاشیه ای شهر منتقل کردند که اهالی محل به آنان مشکوک شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

سردار امان اللهی ادامه داد:پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 ماموران به سرعت راهی منطقه شدند و 2 زن و یک مرد را که در حال فرار بودند دستگیر کردند. وی خاطر نشان کرد:عوامل پلیس پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، وارد منزل موردنظر شدند و ضمن رها سازی فرد ربوده شده، دیگر متهم این پرونده را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد:تحقیقات به منظور شناسایی دیگر عوامل دخیل در پرونده با همکاری دستگاه قضائی همچنان ادامه دارد.

هندزفری بلوتوث طرح اپل

خرید هندزفری بلوتوث طرح اپل HQB i7 قیمت هندزفری وایرلس ایرپاد دیجی کالا