آیا حجاب با بازیگران زن ایران غریبه شده

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    آیا حجاب با بازیگران زن ایران غریبه شده سناریوی تلخ شوی بی حجابی بازیگران ایرانی آرایش های غلیظ زنان بازیگر ، لباس های بدن نما و غربی ، بدحجابی و… به گزارش ایران ۱۶ ، مراسم رونمایی از فیلم دریا و ماهی پرنده به کارگردانی مهرداد غفار زاده با حضور تعدادی از عوامل فیلم در پردیس سینمایی […]

آیا حجاب با بازیگران زن ایران غریبه شده

آیا با بازیگران زن غریبه شده

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

سناریوی تلخ شوی بی حجابی بازیگران ایرانی
آرایش های غلیظ زنان ، لباس های بدن نما و غربی ، بدحجابی و…

سناریوی تلخ شو بی حجابی بازیگران ایرانی + عکس

به گزارش ایران ۱۶ ، مراسم رونمایی از فیلم دریا و ماهی پرنده به کارگردانی مهرداد غفار زاده با حضور تعدادی از عوامل فیلم در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد. در گوشه هایی از  این مراسم،  بی حیایی و بد حجابی  زن سینمای ایران نیز به نمایش گذاشته شده بود.

 جای بسی تاسف است که مدعیان فرهنگ در یک جشن به اصطلاح فرهنگی اینچنین بی فرهنگی را رواج دهند. گفتنی است  این فیلم یکی از فیلم های احتمالی حاضر در فجر خواهد بود.

مسئولان فرهنگی که دائما شعار می دهند و بر روی کلمه فرهنگ مانور می دهند ، همچنان در خواب غفلت به سر می برند که چنین مراسمی با این افتضاحات در یک مکان دولتی آن هم با بودجه کلان برای تهاجم به فرهنگ برگزار می شود.

مقام معظم رهبری بارها و بارها از مسئولان فرهنگی مطالبه های جدی در خصوص مسئله فرهنگ داشته اند که متاسفانه مسئولان فرهنگی کمتر توجهی به مطالبات رهبری داشته اند و با سیاسی کاری و غفلت مسئله مهم فرهنگ را به دست فراموشی سپرده اند.

حتما بخوانید   کشف حجاب بازیگر ساختمان پزشکان پس از پیوستن به GEM (+عکس)

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد و فرهنگ معرفی شده است اینگونه اقدامات ضد فرهنگی و برگزاری چنین مراسم هایی که ابتذال و بی حیایی را به نمایش عموم می گذارند و عملا به فرهنگ ایرانی و اسلامی توهین می کنند جای تاسف فراوان است .

تصاویری که از این برنامه در رسانه ها منتشر شده است گویای اوج ابتذال و بی حیایی و بی فرهنگی برخی از حاضرین را به نمایش می گذارد که در زیر مشاهده می نمائید .

متاسفانه در سالهای اخیر،انعکاس تصاویری مشابه از رسانه های جمعی، نه تنها در راستای آموزش حیا و تقویت آن تلاش محسوس و قابل ذکری نداشته اند که بعضا آب در آسیاب دشمن ریخته و ناخواسته اما خالصانه در جهت رسیدن به هدف آنان تلاش کرده اند.

وضعیت نابهنجار حجاب به خصوص در میان هنرمندان جامعه  که نماد فرهنگ یک کشور است و آن هم  در کشوری که ام‌القری جهان اسلام است واقعا دردآور و نگران‌کننده است و این فکر را تداعی می کند که در پشت این سناریوی تلخ واقعیتی تلخ تر نهفته است و تا ناکجا جامعه و خانواده و نسل جوان و غیر جوان را تهدید می‌کند.

حتما بخوانید   کلاه گیس بازیگران زن باعث خروج این فیلم از جشنواره فیلم فجر شد!

 

 

شو بی حجابی بازیگران ایرانی در افتتاحیه فیلم دریا و ماهی پرنده + عکس

n00065097-r-b-001

n00065097-r-b-003

n00065097-r-b-004

n00065097-r-b-005

n00065097-r-b-009

n00065097-r-b-010

n00065097-r-b-011

n00065097-r-b-012

n00065097-r-b-013

n00065097-r-b-014

 

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

بعد از انتشار این عکس، تیم تهیه کننده نام فیلم را از «آمین خواهیم گفت» به «بگویید بسم الله» تغییر داد.

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

به نظر شما بهاره افشاری، دوست عزیزش بهاره رهنما را به کدام گل تشبیه کرده است؟

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

ویشکا آسایش متوجه شد که کامیون سواری با روحیاتش سازگار نیست و باعث گرفتگی انگشت کوچولوی پا و صاف شدن موهایش میشود، به همین دلیل به دل دشت و بیابان زد و به دنبال هویج می گردد.

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

دکور عکس های دسته جمعی، رضا رشید پور و خشایار اعتمادی در یک صبح بهاری برروی آنتن!

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

عکس یغما گلرویی، همسرش آتنا حبیبی، الهه حصاری، شبنم قلی خانی، زهرا آملی، لیلا برخورداری و فقیهه سلطانی در یک نمایشنامه خوانی در حمایت از کمپین «صدایم شو» برای بیاران اوتیسم.

اخبارفرهنگی,اخباربازیگران,عکس بازیگران

 

منبع :

  • بازدید : 343 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 14 اردیبهشت 95

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات