ایران16 / اخبار / اخبار ورزشی / افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش

افشای فوتبالیست مشهور بدست همسرش

 

پس از شکست یک بر صفر تیم ملی چین در برابر ایران ، همسر فوتبالیست چینی گفت روابط خارج از ازدواج و خیانت این فوتبالیست مشهور  دلیل اشتباه او در بازی با ایران بود. در صحنه گل ایران به چین، ضربه اشتباه مدافع تیم ملی چین در یک رفت و برگشت به مهاجم ایران رسید و او با یک ضربه محکم تک گل بازی را وارد دروازه چین کرد.

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش (عکس)

همسر جیانگ ژیپنگ ” Jiang Zhipeng ”  ، در شبکه های اجتماعی نوشته که تقاضای طلاق کرده است. او عکسی از جیانگ ژیپنگ در شبکه ویبو منتشر کرده که او را در حال ارتباط با زن دیگری به نام شیانو پینگ نشان می دهد.

 

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش (عکس)

 

خانم ژانگ ژیوو گفته است: “در چهار سالی که از ازدواج ما می گذرد، او سه و سال نیم با زنان دیگر خوابیده. حالا هم می خواهد مرا دق بدهد.”

داغ خفن :   پرنسس قطری با 7 مرد در اتاق هتل چه می کرد! + عکس لحظه ورود پلیس به اتاق 14+

 

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش (عکس)

 

خانم ژانگ میگوید من او را از زمانی که کودکی فقیر بود میشناختم و ما بدون جشن عروسی زندگی مشترکمان را شروع کردیم اما با اینکه مادرم از جیانگ ژیپنگ مانند فرزند خودش پرستاری کرد و خانواده ام حتی نزدیک به یک میلیون یوان برای خانه اش در شانگهای به کمک کردند اما در این 4 سال ازدواجمان ، او سه سال و نیم است که با زنان دیگر رابطه دارد.

 

همسر جیانگ ژیپنگ از فدراسیون فوتبال چین و اداره ورزش استان گوانگدونگ خواسته او را برای همیشه از فوتبال حرفه ای “اخراج” کنند. فدراسیون فوتبال چین هنوز در مورد اتهام‌های مطرح شده اظهارنظر نکرده است

ماهواره و روابط نا مشروع جنسی + 18

ماهواره و روابط نا مشروع جنسی + 18