خانه / اخبار / اخبار ورزشی / افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش
مهره مار اصل فال-حافظ

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش

افشای فوتبالیست مشهور بدست همسرش

 

پس از شکست یک بر صفر تیم ملی چین در برابر ایران ، همسر فوتبالیست چینی گفت روابط خارج از ازدواج و خیانت این فوتبالیست مشهور  دلیل اشتباه او در بازی با ایران بود. در صحنه گل ایران به چین، ضربه اشتباه مدافع تیم ملی چین در یک رفت و برگشت به مهاجم ایران رسید و او با یک ضربه محکم تک گل بازی را وارد دروازه چین کرد.

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش (عکس)

همسر جیانگ ژیپنگ ” Jiang Zhipeng ”  ، در شبکه های اجتماعی نوشته که تقاضای طلاق کرده است. او عکسی از جیانگ ژیپنگ در شبکه ویبو منتشر کرده که او را در حال ارتباط با زن دیگری به نام شیانو پینگ نشان می دهد.

 

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش (عکس)

 

خانم ژانگ ژیوو گفته است: “در چهار سالی که از ازدواج ما می گذرد، او سه و سال نیم با زنان دیگر خوابیده. حالا هم می خواهد مرا دق بدهد.”

حتما بخوانید :   بازیگر زن ایرانی تن به روابط نامشروع ندادم حذف شدم +عکس

 

افشای روابط نامشروع فوتبالیست مشهور بدست همسرش (عکس)

 

خانم ژانگ میگوید من او را از زمانی که کودکی فقیر بود میشناختم و ما بدون جشن عروسی زندگی مشترکمان را شروع کردیم اما با اینکه مادرم از جیانگ ژیپنگ مانند فرزند خودش پرستاری کرد و خانواده ام حتی نزدیک به یک میلیون یوان برای خانه اش در شانگهای به کمک کردند اما در این 4 سال ازدواجمان ، او سه سال و نیم است که با زنان دیگر رابطه دارد.

 

همسر جیانگ ژیپنگ از فدراسیون فوتبال چین و اداره ورزش استان گوانگدونگ خواسته او را برای همیشه از فوتبال حرفه ای “اخراج” کنند. فدراسیون فوتبال چین هنوز در مورد اتهام‌های مطرح شده اظهارنظر نکرده است

خریدکاندوم-خرید-کاندوم

عاقبت رابطه نامشروع دختر 15 ساله با دو مرد مسن!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *