الناز شاکردوست در بغل دوستان + عکس
Iran16 شنبه 2 بهمن 1395

الناز شاکردوست در بغل دوستان + عکس


شهادت اتش نشان


در بغل دوستان +

عکس الناز شاکردوست در جمع دوستان,الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در بغل دوستان + عکس

الناز شاکردوست در سال ۱۳۶۳ در یکی از محله های چشم به دنیا گشود.در دوران دبستان عاشق بازیگری شد.دانشجوی تئاتراز دانشکده هنرو معماری دانشگاه است. کلا انسانی عجیبی است. عاشق فوتبال است شبیه بازیگری ! خود را بسیار دوست دارد. و ترین نکته در زندگی او دوست صمیمی اوست.

مدرک تحصیلی: دانشجوی تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران
با بازی در « گل یخ » ساخته کیومرث پوراحمد به سینما آمد و ظرف کمتر از یک سال در پنج سینمایی نقش آفرینی کرد. تفاوت بازی او در دو « گل یخ » و « مجردها » نشان از توانایی های او دارد.
شاکردوست در « بی وفا » اولین ساخته منتقد قدیمی سینما – اصغر نعیمی – بهترین بازی کارنامه سینمایی اش را به نمایش گذاشت.

بله دوست صمیمی او گوهر خیر اندیش است که حداقل ۳۰ سال از او بزرگتر است.به طور اتفاقی وارد سینما شد.به گفته کیومرث پوراحمد وقتی دنبال یک حدودا ۲۰ ساله میگشته که الناز رو دیده و از بازی وی که در ان موقع در تئاتر بازی می کرده خوشش امده و او را در فیلم گل یخ به عنوان نقش اول بازی داده است. بازی های مختلف و نقش های مختلف که از او دیدیم او را یک باهوش و با استعداد معرفی کرده است. بازی های متفاوت نظیر یک پولدار در عروس فراری … یک شل و ول در مجردها(واقعا فوق العاده بود).. یک نسل سومی در چه کسی امیر را کشت (بازی او در این فیلم عالی بود..بسیار بهتر از نیکی کریمی . مهناز افشار و…)و بازی بسیار زیبای او در فیلم بی وفا(به عنوان یک دختر پایین خیابونی که عمرا هیچ بازیگری نمی تونست این نقش را به این خوبی بازی کن).در این سه سال و تا سن ۲۲ سالگی بازی در ۱۱ فیلم یک امار فوق العاده برای یک بازیگر است.منتقدین بسیاری از همان اول از بازی او تعریف کرده اند.

در ادامه جدیدترین عکس الناز شاکردوست را در اینستاگرامش میبینید که با خواهر و دوستانش در رستورانی در حال گذرندان اوقات خوبی با هم هستند

الناز شاکردوست در جمع دوستان + عکس

عکس الناز شاکردوست در جمع دوستان,الناز شاکردوست

 

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر