ایران16 / اخبار / اجتماعی / باغبان دیر رسید، دختر 14 ساله در محاصره 5 جوان همه چیزش را باخته بود!

باغبان دیر رسید، دختر 14 ساله در محاصره 5 جوان همه چیزش را باخته بود!

ماجرای مرموزی پیش روی ماموران قرار گرفته بود که بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی ازماموران اداره یازدهم اگاهی تهران برای رازگشایی این ماجرا وارد عمل شوند.
کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که روز جمعه همراه پدر بزرگ و مادربزرگش به پارک رفته و از همان شب سهیلا با جوانی به صورت تلفنی در تماس بوده است.
همین سرنخ کافی بود تا ماموران با اقدامات فنی به سراغ پسر که احسان نام دارد بروند و وی زماینکه با ماموران روبرو شد ادعای عجیبی کرد.
احسان گفت: عصر جمعه همراه 5 تن از دوستانم در پارک بودیم که با نوجوانی که به نزدیکی ما آمده بود آشنا شدم و همان شب با من تماس گرفت و ادعا کرد که می خواهد به خانه عمه اش در تجریش برود و خواست تا همراهش باشم که من نیز سوار بر مترو او را تا مترو تجریش همراهی کردم و سپس به خانه بازگشتم.
تجسس ها برای ردیابی دختر جوان ادامه داشت تا اینکه 10 روزبعد ماموران گشت کلانتری ولنجک در حال گشت زنی بودند که در برابر دختر نوجوانی قرار گرفتند که در تحقیقات ابتدایی این دختر که خود را سهیلا معرفی کرده بود گفت: چندی پیش برای اعتراض از خانه مان فرار کردم و ماموران زمانیکه قصد داشتند وی را در اختیار بهزیستی قرار دهند مشخص شد که این دختر همان نوجوان گمشده است.
سهیلا به ماموران گفت: پدرم شیشه ای است و روز فرار از من خواست تا برای تامین هزینه اعتیادش جلوی دوستانش که داخل خانه برای کشیدن مواد جمع شده بودند برقصم که از خانه فرار کردم.
این ادعاها در حالی بود که مادر سهیلا با مراجعه به پلیس عنوان کرد که پدر سهیلا شیشه ای نیست و دخترش از سوی چند جوان ربوده شده است.
سهیلا بار دیگر هدف تحقیق قرار گرفت و پرده از تلخ ترین صفحه اش برداشت و گفت: روز جمعه همراه ام در پارک بودم که با پسر جوانی به نام احسان آشنا شدم و اما من هیچ تماسی با او نگرفتم اما فردای آن روز پسر جوان با من تماس گرفت و خواست تا در محل قرار حاضرشوم.
وی افزود:وقتی با آرش روبرو شدم وی مرا با تهدید سوار بر خودرویی کرد و شب مرا در کارگاه زندانی کرد و فردای آن روز مرا به باغی بردند و سگی را در یک قدمی ام بستند تا نتوانم فرار کنم.
سهیلا گفت: 5 جوان در آن باغ حضور داشتند که 2 تن از آنها مرا هدف نیت شیطانی شان قرار دادند که در آخر مرد افغان که باغبان باغ بود ادعا کرد شب که همگی خواب هستند مرا نجات خواهد داد که نزدیک صبح بود که یک آژانس به جلوی باغ آمد و مرا در منطقه ولنجک پیاده کرد.
چون 5 جوان گفته بودند که اگر درباره این ماجرا با کسی حرفی بزنم پدر و مادرم را می کشند ابتدا داستانسرایی عجیب را کردم.
بنا به این گزارش، بازپرس دادسرای امور جنایی با توجه به فراری بودن متهمان دستورات ویژه را برای دستگیری اعضای این باند شیطانی را صادر کرد و تحقیقات برای بازداشت آنها ادامه دارد.

داغ خفن :   تجاوز به دختر خوشکل ۳ ساله در مهد کودک + عکس
تجاوز به دختر نوجوان در پی دوستی خیابانی

تجاوز به دختر نوجوان در پی دوستی خیابانی