بیوگرافی بهمن گلبارنژاد + آلبوم عکس
Iran16 چهارشنبه 29 دی 1395

بیوگرافی بهمن گلبارنژاد + آلبوم عکساینستاگرام بهمن گلبارنژاد,بهمن گلبارنژاد و همسرش,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد +آلبوم عکس,جانباز بهمن گلبارنژاد ورزشکار دوچرخه سوار,زندگینامه بهمن گلبارنژاد,عکس بهمن گلبارنژاد,عکس بهمن گلبارنژاد و همسرش,همسر بهمن گلبارنژاد,بيوگرافي,ورزشي
اینستاگرام بهمن گلبارنژاد,بهمن گلبارنژاد و همسرش,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد +آلبوم عکس,جانباز بهمن گلبارنژاد ورزشکار دوچرخه سوار,زندگینامه بهمن گلبارنژاد,عکس بهمن گلبارنژاد,عکس بهمن گلبارنژاد و همسرش,همسر بهمن گلبارنژاد,بيوگرافي,ورزشي

متولد ۱۴ خرداد ۱۳۴۷ در آبادان، دوچرخه سوار است

گلبارنژاد سالهاست که در شیراز سکونت دارد و در حین دوچرخه سواری ریاست کمیته دوچرخه سواری هیئت ورزش های جانبازان و معلولین را هم بر عهده داشته است.

بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

علت معلولیت

وی به انفجار مین پای چپ خود را از دست داد و جانباز شد.

شروع ورزش

وی از سال ۱۳۷۰ وارد ورزش جانبازان و معلولین شد.
ابتدا در رشته وزنه برداری فعالیت می کرد و از سال ۸۵ وارد رشته دوچرخه سواری شد و از آن زمان تاکنون در تیم ملی دوچرخه سواری توانسته است در مسابقات آسیایی و پارالمپیک شرکت کرده است.

 

بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

ورش و تمرین حرفه ای

در هفته پنج روز و روزانه دو جلسه تمرین اختصاصی دوچرخه‌سواری دارم. علاوه بر این هفته ای سه – چهار جلسه بدنسازی هم دارم ضمن اینکه یک جلسه استخر هم در برنامه‌ام قرار دارد.

 

افتخارات بهمن گلبارنژاد

● کسب سهمیه پارالمپیک ریو در مسابقات جهانی ایتالیا سال ۲۰۱۶
● مدال نقره مسابقات آسیایی مالزی ۲۰۰۶
● مدال برنز مسابقات پارآسیایی گوانجو ۲۰۱۰
● مدال طلا مسابقات آسیایی مالزی ۲۰۱۲
جانباز بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

جانباز بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

 

رشته دوچرخه در

رشته دوچرخه سواری در سال ۱۹۸۸ میلادی در بازیهای پارالمپیک سئول فعالیت خود را تحت پوشش UCI آغاز کرد. این رشته در سال ۱۳۸۰ در ایران فعال و اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور آن در سال ۱۳۸۱ برگزار شد.

 

در المپیک ریو ۲۰۱۶

این ورزشکار تنها نماینده ایران در دوچرخه سواری بود که متاسفانه در روز برگزاری مسابقه دچار سانحه شد و در حالی که از مساعد حال وی داده می شد دار فانی رو وداع گفت.

 

عکس های بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

های بهمن گلبارنژاد,بیوگرافی بهمن گلبارنژاد

 

علت دقیق فوت بهمن گلبارنژاد

مسعود اشرفی دبیرکل کمیته پارالمپیک درباره سانحه‌ای که برای دوچرخه‌ سوار پارالمپیکی کشورمان رخ داد، اظهار داشت : بهمن گلبارنژاد ۵ یا ۶ بار قبل از مسابقه، این مسیر را تمرین کرده بود.

 

ابتدا او در سراشیبی تند مسیر با فنس‌ها کرد و دستش شکست و سپس سر و گردنش آسیب دید، وی ادامه داد : گلبارنژاد خیلی سریع به آمبولانس منتقل شد اما در زمان عمل احیا و در حالی که خون‌ ریزی زیادی داشت دچار سکته قلبی می‌ شود و از دنیا می رود.

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر