ایران16 / اخبار / مجله خبری / ترک اعتیاد الناز شاکردوست و شقایق دهقان! + عکس ها

ترک اعتیاد الناز شاکردوست و شقایق دهقان! + عکس ها

ترک اعتیاد و شقایق دهقان! + ها

 ترک اعتیاد الناز شاکردوست و شقایق دهقان! + عکس ها (2)

شقایق دهقان و الناز شاکردوست در آتیش بازی در نقشی کاملا متفاوت در یک کمپ ترک اعتیاد به ایفای نقش میپردازند که در ادامه میتوانید عکسهایی از این سکانس آتیش بازی را مشاهده نمایید.

 

آتیش بازی عنوان فیلم بهمن گودرزی است که در آن شقایق دهقان نقش یک معتاد را بازی میکند که در کمپ ترک اعتیاد با الناز شاکردوست آشنا میشود.

شاید کمتر بودن ممیزی در تصویرسازی شخصیتهای معتاد باشد که باعث میشود در سینمای در اغلب فیلمها کمرنگ یا پررنگ یکی دو شخصیت معتاد وجود داشته باشد.
آتیش بازی تازه ترین فیلم بهمن گودرزی نیز از این مورد مستثنا نیست. هرچند کاراکترهای اصلی این فیلم که توسط الناز شاکردوست و امین حیایی ایفا می شوند هیچ کدام اعتیاد ندارند اما در بخشی از فیلم کاراکتر زن داستان در پی تصاحب یک شیء عتیقه وارد کمپ ترک اعتیاد می شود.
ترک اعتیاد الناز شاکردوست و شقایق دهقان! + عکس ها (1)
در کمپ است که شقایق دهقان زن سینما را می بینیم؛ آن هم در قامت یک زن معتاد که برای ترک به کمپ آمده اما مصرف مخدر در او آن قدر بالا بوده که به نوعی پارانویای ذهنی دچار شده است.
هرچقدر ایفای نقش شاکردوست در آتیش بازی تکرار مکررات و منطبق بر شمایلی است که از او در رسوایی یا تو و من دیده ایم بازی دهقان در نقش یک زن معتاد بشدت باورپذیر و متفاوت از کار درآمده است.
شقایق دهقان خیلی خوب و کاملا در خدمت هویت کاراکتر جدیدش از آن کاراکتر طناز و شوخ و شنگی که در سریالهای تلویزیونی دیده ایم فاصله گرفته و توانسته شخصیت یک معتاد روان پریش را به درستی خلق کند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است : «قدیمی یا میگن طرف اینقدر شیر داغ خورده دهنشو سوزونده ،موقعی که میخواد دوغ بخوره فوتش میکنه . حالا این شده حکایت ادم های آتیش بازی یا اینقدر تخته گاز میرن که یاتاقان میزنه یا اینقدر احتیاط رو رعایت میکنن که از اونور بوم میفتن.»
امین حیایی و الناز شاکردوست اصلی این فیلم بوده و شقایق دهقان ، سحر قریشی ، میرطاهر مظلومی و عزت الله مهرآوران از دیگر بازیگرانی هستند که در این کار حضور دارند.
داغ خفن :   عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارهای خارجی اینستاگرام
عکس پروفایل اسفند ماهی

عکس پروفایل اسفند ماهی برای اسفندی ها خفن+ نوشته باحال متولدین این ماه